روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 271
  • 771
  • 1,433,907
دادستان: فیلتر کردن شبکه های اجتماعی خواسته مسئولان است

منتظری در رابطه با موضوع فیلتر کردن کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی با بیان این که بحث فیلتر کردن کانال‌ها بحث حساسی است، گفت‌: این موضوع خواسته مسئولان بوده است و مسئولان امر به دنبال این هستند که معنای فیلترینگ را در میان مردم جای بیاندازیم.

منتظری با تاکید بر این که تلگرام، اینستاگرام و فیلتر کردن به عقیده من بحث انحرافی است، گفت‌: ما می دانیم باید فضای مجازی را سالم کنیم، آسیب‌ها را بر داریم و فضاسازی نکنیم. مطبوعات و آدم‌هایی که مریض احوال هستند، جوری وانمود می‌کنند که گویی ما می‌خواهیم در ۱۰۰ سال قبل زندگی کنیم. به جامعه آدرس غلط ندهید. ما مخالف استفاده از فضای مجازی نیستیم.

وی در پایان، اظهار کرد: فضای مجازی باید سالم سازی شود. ما امکان سالم سازی فضای مجازی را داریم و دولت باید تمام امکانات و توان خود را در اختیار جوانان قرار دهد تا فضای مجازی متناسب با خواست مردم به وجود آید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز