روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,289
  • 1,097
  • 1,390,454
داروساز قلابی ۱۵ سال دارو به مردم می فروخت

فرمانده انتظامی شهرستان “ایرانشهر “ از دستگیری یک تبعه بیگانه که با هویت و مدارک جعلی اقدام به احداث داروخانه و فروش دارو به مدت ۱۵ سال می کرد، خبر داد.
داروساز قلابی ۱۵ سال دارو به مردم می فروخت،سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی با هویت و مدارک جعلی بوده و تحت تعقیب است اقدام به فروش دارو در شهرستان ایرانشهر می کند موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: ماموران پلیس محل اختفای این فرد را در یکی از مناطق ایرانشهر شناسایی کرده و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.
جلیلیان در بیان جزئیات فعالیت این فرد اظهار داشت: پس از تحقیقات اولیه از متهم و مواجه شدن با مستندات محکم پلیس، داروساز قلابی که جز اتباع بیگانه بود به راه اندازی داروخانه بدون مجوز و فروش دارو به مدت ۱۵ سال به شهروندان اعتراف کرد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه این متهم تعدادی مدارک هویتی و اوراق جعلی متعلق به این فرد را کشف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به اینکه این فرد پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و بر خورد با هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز