روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 108
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,446
داشتن گواهی صلاحیت حرفه ای پیش شرط همکاری با نهضت سوادآموزی شد

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: آموزش دهندگان صرفا با شرکت در دوره توانمندسازی که اکنون با همکاری جهاد دانشگاهی در حال برگزاریست، امکان ادامه همکاری با سازمان نهضت سواد آموزی را دارند.
علی باقرزاده اظهار داشت: هر آموزش دهنده ای که به هر دلیل در این دوره آموزشی شرکت نکرده و یا حد نصاب لازم را در آزمون پایانی کسب نکند، سازمان نهضت سواد آموزی از دادن کلاس و ادامه فعالیت سواد آموزی به او معذور خواهد بود.
وی افزود: هیچ ارتباطی بین شرکت در این دوره آموزشی و قبول شدن در آزمون آن و مساله استخدام آموزش دهندگان وجود ندارد زیرا سازمان نهضت سوادآموزی بر اساس برنامه سنواتی بنا دارد از سال ۹۶ صرفا با آموزش دهندگانی همکاری کند که دارای گواهی صلاحیت حرفه ای باشند و داشتن این گواهی یکی از پیش شرط های همکاری با سازمان است.
معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در طول سال های ۸۷ تا پایان ۹۵ حدود ۱۳۰ هزار نفر با سازمان نهضت سواد آموزی همکاری داشته اند اما آموزش دهندگان فعال سالانه حدود ۶۰ هزار نفر هستند و نیروی رسمی بین آموزش دهنده ها وجود ندارد البته حدود ۱۱ هزار نفر از معلمان رسمی و پیمانی آموزش و پرورش در وقت آزاد خود با نهضت سواد آموزی همکاری می کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز