روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 106
  • 489
  • 1,439,861
دامادی که گوش برادرزنش را کند

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهمی که پس از کندن گوش برادر زنش، اعضای خانواده همسرش را تهدید به مرگ کرده بود، خبر داد.
چند روز گذشته پرونده‌ای از کلانتری ۱۰۶ نامجو به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که طی آن شکات پرونده عنوان کرده بودند دامادشان به نام جعفر. ع ۳۲ ساله آنها را به قتل تهدید کرده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع تهدید به ارتکاب جنایت و برابر هماهنگی با شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴تهران، تحقیقات برای دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد متهم طی یک نزاع و درگیری با دو برادرزنش اقدام به کندن گوش چپ یکی از آنها کرده و پس از آن همسر و اعضای خانواده همسرش را به قتل تهدید کرده است.
برادرزن متهم پرونده در خصوص شب درگیری به کارآگاهان گفت: در تاریخ ۲۴ مهرماه خواهرمان با من و برادرم تماس گرفت و عنوان کرد که همسرش او را مورد ضرب و شتم قرار داده است. به حمایت از خواهرمان به خانه‌شان رفتیم و داخل خانه با جعفر درگیر شدیم که ناگهان جعفر با دندان اقدام به گرفتن گوش سمت چپ من کرد و آنچنان با دندان فشار داد که گوش من کامل کنده شد؛ پس از آن جعفر فراری شد و طی این مدت در تماس‌های مکرر تلفنی، خواهرم و همه ما را تهدید به قتل می‌کند.
کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که جعفر پس از نزاع و درگیری با اعضای خانواده همسرش مدتی از تهران متواری شده و پس از چند روز مجددا به تهران آمده است. در ادامه، مخفیگاه جعفر در منزل یکی از دوستانش در بلوار فردوس شناسایی و ساعت دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
متهم پس از انتقال به اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: نزدیک به ۱۰ سال است که با همسرم ازدواج کردم تا اینکه حدود دو ماه پیش و به اصرار اعضای خانواده همسرم به تهران آمدیم؛ از آن زمان به بعد دخالت‌های اعضای خانواده همسرم باعث آغاز اختلافات من و همسرم شد تا اینکه آن روز با همسرم درگیری شدیدی پیدا کردم و او بلافاصله به برادرانش زنگ زد و آنها نیز به خانه ما آمدند که در ادامه باهم درگیر شدیم و …
براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کاراگاه علی ولی‌پور گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، گفت: متهم با صدور قرار قانونی شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز