روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 218
  • 696
  • 1,076,749
داماد ترامپ به فــرار مالیاتی متهم شد

نیویورک تایمز نوشت جرد کوشنر، احتمالا برای چندین سال مالیات خود را پرداخت نکرده و یا مالیات کمی پرداخته است.
نشریه نیویورک تایمز اسنادی یافته است که نشان می‌دهند جرد کوشنر داماد ترامپ و مشاور عالی کاخ سفید بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ فرار مالیاتی گسترده‌ای داشته است. این نشریه گفته اسناد مالیاتی کوشنر نشان می دهد وی با سو استفاده از قانون معافیت مالیاتی از طریق سرمایه‌گذاری در املاک، مالیات کمی پرداخته است.
پتر میریجانیان سخنگوی وکیل کوشنر به خبرنگاران گفته است که وی به فرضیات این روزنامه پاسخ نخواهد داد. وی گفت این اسناد ناقض توافقات اعتماد تجاری است.
وی افزود: کوشنر همواره با استفاده از مشورت حسابداران و مقامات ذی صلاح نسبت به پر کردن اظهارنامه و پرداخت مالیات خود بر طبق قوانین اقدام کرده است. اسناد مورد بررسی نیویورک تایمز بیانگر میزان مالیات پرداختی توسط کوشنر نیست اما شامل برآوردهای مالیات پرداختی و مالیات واقعی است. در سال ۲۰۱۳ کوشنر درآمد مشمول مالیات خود را ۱.۱ میلیون دلار اعلام کرده است. قانون معافیت مالیاتی سرمایه‌گذاری در املاک در سال ۲۰۱۷ و توسط شخص دونالد ترامپ- رئیس جمهور آمریکا ابلاغ شده است.
این نخستین اتهام کوشنر نیست و در ماه دسامبر، گروهی از قانون‌گذاران دموکرات با ارسال نامه‌ای به کوشنر خواهان توضیح وی در خصوص مذاکرات با مقامات خارجی و منابع مالی خرید املاک در منطقه منهتن نیویورک شده بودند.
آسوشیتد پرس در ماه ژوئن گزارش داده بود تا پایان ماه ژوئن، کوشنر املاکی به ارزش ۱۸۱ میلیون دلار داشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز