روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 612
  • 761
  • 1,435,009
دانشجویان تبریزی با کارت دانشجویی سوار قطار می‌شوند

همزمان با هفته حمل و نقل، پروژه سامانه بلیت الکترونیک قطار ریل‌باس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان رونمایی شد.
به گزارش از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، با بهره برداری از سامانه فروش بلیت ریل‌باس تبریز به دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دریافت هزینه بلیت دانشجویان با استفاده از کارت دانشجویی و از طریق سامانه فروش بلیت انجام خواهد شد.
شاپور ارصلانی مدیرکل راه آهن آذربایجان، راه اندازی این سامانه را کار مشترک و با همکاری دانشگاه شهید مدنی و راه آهن آذربایجان اعلام کرد و گفت: این سامانه شامل ۵ دستگاه کارت خوان مدل MCT16G است که با هدف تسهیل رزرواسیون و باز پرداخت هزینه استفاده از خدمات ریلی با کارت دانشجویی راه اندازی شده است.
او این اقدام را موجب ارتقای خدمات حمل و نقل ریلی و تأمین آرامش دانشجویان استفاده کننده از قطار دانست و گفت: راه آهن جمهوری اسلامی ایران اهمیت خاصی برای پژوهشگران و دانشگاهیان در زمینه کارهای پژوهشی و پایان نامه‌های دانشجویی قائل است و در هر زمینه‌ای آماده همکاری با دانشگاه و دانشجو است.
حسن ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیز با تبریک هفته حمل و نقل و قدردانی از راه اندازی قطار ریل باس دانشگاه شهید مدنی ازخدمات ویژه این قطار در مسیر تبریز- دانشگاه شهید مدنی آذربایجان قدردانی کرد.
او راه اندازی قطار ریل باس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را فرصت مناسبی برای آشنایی قشر دانشجو با راه آهن اعلام کرد و افزود: راه اندازی این قطار، آسایش دانشجویان و آرامش خانواده‌های آنان را در زمینه ایاب و ذهاب به دانشگاه فراهم کرده است.
گفتنی است در پایان این مراسم، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و اداره کل راه آهن آذربایجان امضاء و شرکت کنندگان با حضور در قطار ریل باس، بهره برداری از این پروژه را آغاز کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز