روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 121
  • 702
  • 1,334,322
دانشجوی بازیگری قربانی جنایت سیاه درجنگل

پسرجوان که دانشجوی رشته بازیگری است در سودای بازی در تله فیلم، قربانی نقشه سیاه مردان جوان شد.
قربانی جنایت سیاه که میلاد نام دارد، برای ادامه تحصیل در رشته بازیگری و رسیدن به آرزوهایش نیاز به پول داشت. به همین خاطر به یک سفره خانه سنتی در غرب تهران رفت و درخواست کار کرد.بدین‌ترتیب او با سهیل – کارگر- آشنا شد.
دو ماه از این دوستی گذشته بود که سهیل با میلاد تماس گرفت و پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای به او داد.
سهیل گفت: «دوستی دارم که در حال ساختن تله فیلم است و نیاز به سیاهی لشکردارد. ازآنجا که دوست‌داری در فیلم بازی کنی، تو را به دوستم شهرام معرفی کردم.
آن‌طور که او به من قول داده، بعد از چند بازی در نقش سیاهی لشکر می‌تواند تو را به‌عنوان بازیگر به کارگردانان مطرح سینما و تلویزیون معرفی کند و به سادگی می‌توانی به شهرتی که می‌خواهی دست پیدا کنی.»
بدین‌ترتیب صبح روز حادثه میلاد طبق قرارقبلی به دیدن سهیل و دوستانش در محل فیلمبرداری رفت. بعد هم همگی سواربرخودروی پراید مشکی راهی شرق تهران شدند. اما پس از ورود به جنگل، سه پسرشروربا تهدید وارعاب، میلاد را مورد آزار و اذیت قرار داده و گوشی تلفن و ۲۰۰ هزار تومان پولی که به همراه داشت را به سرقت بردند. پسران خشن؛ لحظاتی بعد سوار بر خودروی پراید شده و پس ازرها کردن قربانی جنایت سیاه در جنگل‌های سرخه حصار متواری شدند.
دقایقی بعد هم میلاد خود را به کنار جاده رساند وبا کمک یک راننده تاکسی راهی کلانتری شد و راز جنایت سیاه را برملا کرد.
بدین‌ترتیب پرونده‌ای در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ویژه سرقت پایتخت تشکیل شد و بازپرس «علی وسیله ایرد موسی» دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد.
در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سهیل مدت هاست سفره خانه سنتی را ترک کرده و همکارانش اطلاعی از او ندارند. بدین ترتیب با کمک شاکی جوان، تصویر چهره نگاری شده متهم فراری به‌دست آمد و کارآگاهان موفق شدند پسر جوان را مدتی بعد در یکی از محله‌های غرب پایتخت دستگیر کنند.
سهیل زمانی که در مقابل بازپرس ایستاد ابتدا منکر جنایت سیاه شد اما در ادامه تحقیقات لب به اعتراف گشود.درادامه همدستان‌اش نیزبا ردیابی‌های پلیسی بازداشت شده و به جرم خود اعتراف کردند.درحال حاضربازجویی‌های فنی ازتبهکاران ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز