روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
دانشگاه‌ها برای جلب رضایت دانشجویان تلاش کنند

قائم مقام سازمان امور دانشجویان کشور تاکید کرد: دانشگاه‌ها برای جلب رضایت دانشجویان تلاش کنند.
قائم مقام سازمان امور دانشجویان کشور از مدیران دانشگاه ها خواست با مدیریت قوی در حوزه دانشجویی و با داشتن برنامه ریزی های منظم و افزایش نظارت، آگاهی و آمادگی بالا، برای جلب رضایت دانشجویان تلاش کنند.
به گزارش خبر نگاران قائم مقام سازمان امور دانشجویان کشور عباس قنبری گفت: امور دانشجویی یکی از مهم ترین جاهایی است که آسیب پذیری دانشگاه‌ها را رقم می‌زند، بنابراین مدیران امور دانشجویی باید نظارت و حساسیت را بالا ببرند تا روز به روز باعث افزایش رضایت مندی دانشجویان باشند.
قائم مقام سازمان امور دانشجویان کشور همچنین وضعیت فعلی دانشگاه های استان را در رسیدگی به امور دانشجویان را مطلوب ارزیابی و اظهار کرد: پیش بینی می شود با روند توسعه این دانشگاه سطح کمی و کیفی رسیدگی به دانشجویان نیز افزایش یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز