روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 586
  • 1,001
  • 1,356,925
دانشگاه علوم پزشکی درباره مرگ کودک بخشایشی پاسخگو باشد

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از سهل‌انگاری راننده آمبولانسی گفت که منجر به مرگ کودک شد.
بیت‌الله عبداللهی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت:کودکی در منطقه بخشایش به دلیل بیماری با آمبولانس به بیمارستان منتقل می‌شود اما در مسیر، آمبولانس به خاطر مسائل سطحی طبق ادعای مسوولان بهداشت شهرستان هریس مبنی بر اصرار همراهان کودک به همراهی بیش از یک نفر با کودک، راننده آمبولانس اجازه نمی‌دهد کودک به بیمارستان برسد.
وی ادامه داد: به همین جهت راننده آمبولانس کودک را از خودرو خارج می‌کند تا توسط خانواده‌اش به بیمارستان منتقل شود، در نهایت این کودک توسط خانواده به بیمارستان منتقل شد اما فوت کرد.
وی گفت: وزیر بهداشت و درمان و رئیس دانشکده علوم پزشکی تبریز به این قضیه رسیدگی کنند، در واقع راننده آمبولانس به خدمات قانونی خود عمل نکرده است و به دنبال آن علیه نظام، دولت و مملکت در منطقه فضاسازی شده است.
عبداللهی خطاب به وزیر تعاون و کشاورزی اظهار داشت: آئین‌نامه اجرایی پرداخت وام اشتغال‌زایی به روستائیان و عشایر غم‌انگیز است، این آئین‌نامه در نهایت اجازه نخواهد داد که روستائیان و عشایر از این وام استفاده کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز