روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
دانشگاه فرهنگیان کم‌ترین آمار آسیب‌های اجتماعی را دارد

رییس دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی گفت: اخیرا در بررسی‌هایی که توسط وزارت علوم و فناوری انجام شده از بین تمام دانشگاه‌های کشور، دانشگاه فرهنگیان کم‌ترین آسیب‌های اجتماعی را دارد.
رحیم بدری در نشست دیدار مدیران و اساتید دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در این استان تشریح کرد: دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی همان مرکز تربیت معلم سابق است که از سال ۱۳۹۰ تاسیس شد.
وی ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان در استان‌ها مختلف مراکز تدریس مختلفی دارد و در آذربایجان شرقی نیز دو پردیس داریم که وظیفه تربیت معلمانی در تراز جمهوری اسلامی ایران را بر دوش دارند.
رییس دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: حدود ۲۰۰۰دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی مشغول تحصیل هستند که قرار است وارد آموزش و پرورش شوند.
وی همچنین خاطرنشان کرد: مراکز تربیت معلم از اوایل انقلاب، مراکز ارزشی جامعه بودند. در طول جنگ تحمیلی نیز بیش‌ترین تعداد شهدای دانشجو را دانشگاه فرهنگیان تقدیم انقلاب کرد.
بدری بیان داشت: امروزه هم همان فضای ارزشی در دانشگاه فرهنگیان حاکم است چرا که هنوز هم اساتید برجسته و ارزشی در دانشگاه حضور دارند.
وی خبر داد: اخیرا در بررسی‌هایی که توسط وزارت علوم و فناوری انجام شده از بین تمام دانشگاه‌های کشور، دانشگاه فرهنگیان کم‌ترین آسیب‌های روانی و اجتماعی و فرهنگی را داشته است.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب همواره رهنمودهای بسیار مفیدی برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان دارند که ما نیز همیشه مورد استفاده قرار می‌دهیم.
رییس دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی درباره انتصاب نماینده جدید ولی فقیه در آذربایجان شرقی نیز اعلام کرد: حضور حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم که از سابقه فرهنگی درخشانی برخوردار هستند، باعث آرامش و اطمینان خاطر شده است و امیدواریم ما نیز بتوانیم در تربیت معلمانی صالح گام‌های بزرگی برداریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز