روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 804
  • 721
  • 1,335,726
داوران هر کاری خواستند کردند

ملی پوش تالو در فرم چانگ چوان می گوید حق او مدال یونیورسیاد بوده اما داوران حق او را تضییع کرده اند.
در ادامه بازیهای دانشجویان جهان و در مسابقات ووشوی تالو هانیه رجبی در فرم چانگ چوان به اجرای نمایش پرداخت که با امتیاز ۹/۰۹ به کار خود پایان داد و در نهایت هفتم شد.
رجبی در مورد امتیازی که داوران به او دادند گفت: امروز واقعا بهترین اجرا را داشتم و در این فرم در مسابقات مختلف مدال آور هستم. انتظار داشتم بین نفرات اول با سوم باشم اما کدهای خطایی به من دادند که باورنکردنی است. من اصلا لق نخوردم و حتی مربی هنگ کنگ گفت که چرا به شما کد لق خوردن دادند.
او ادامه داد: اتفاقی بود که افتاد و داوری واقعا افتضاح بود. به روسها در هر دو بخش مدال دادند. ۴ مهر مسابقات جهانی در روسیه است و من اعزام خواهم شد و سعی می کنم در آنجا از جایگاه خودم دفاع کنم و نشان دهم که هفتمی در یونیورسیاد حق من نبوده است.
ملی پوش فرم چانگ چوان همچنین گفت: هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ قدرت خیلی بهتر از بقیه بودم و توقع اینکه هفتم شوم را نداشتم. طوری به من امتیاز دادند که هفتم شوم و دیگر جای اعتراض هم باقی نماند. حق من صددرصد مدال بود.
رجبی در پایان گفت: اینجا دکترعلی نژاد حضور نداشتند تا از ما دفاع کنند و داوران هر کاری خواستند کردند اما امیدوارم در مسابقات جهانی روسیه حقمان را بگیریم.

اندی ماری هم اُپن آمریکا  را از دست داد

مرد شماره دو جهان به‌علت آسیب‌دیدگی نمی‌تواند در آخرین گرند اسلم سال شرکت کند.
اندی ماری تنها چند روز به شروع تنیس اُپن آمریکا به دلیل آسیب‌دیدگی این بازی‌ها را از دست داد.
تنیسور بریتانیایی در حالی که حریف دور نخستش را در آخرین گرند اسلم سال شناخته بود، از شرکت در این رقابت‌ها بازماند.
ماری به همین علت فرصت کسب رسیدن به صدر رنکینگ تنیس را از دست داد. این اتفاق باعث می‌شود رافائل نادال (مرد شماره یک جهان) با خیال راحت در این بازی‌ها شرکت کند. تنها رقیب تنیسور اسپانیایی، راجرر فدرر خواهد بود.
پیش از این نواک جوکوویچ، میلوش رائونیچ و استن واورینکا به علت آسیب‌دیدگی از حضور در این بازی‌ها انصراف داده بودند. به این ترتیب از ۱۰ تنیسور برتر جهان تنها ۶ تنیسور آخرین گرند اسلم سال را تجربه خواهند کرد.

پیغام مدافع تراکتور به هواداران بعد از جراحی

مدافع مصدوم تیم تراکتورسازی بعد از عمل جراحی رباط صلیبی اش ابراز امیدواری کرد که به زودی بتواند فوتبال بازی کند.
هادی محمدی مدافع باتجربه تراکتورسازی که یحیی گل محمدی نیز روی او حساب ویژه ای برای لیگ هفدهم باز کرده بود، قبل از شروع لیگ در بازی تدارکاتی مقابل تیم امید رباط صلیبی پاره کرد. او بعد از مدتی استراحت و صبر برای کاهش تورم زانویش در نهایت چند روز پیش زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.
محمدی بعد از عمل جراحی اش عنوان کرد: خداراشکر عمل خوبی داشتم و پزشکان راضی بودند. چند روز باید استراحت کنم و بعد از آن تمرینات سبک را برای بازگشت به فوتبال آغاز می کنم. از همه هوادارانی که نگران حالم بودند، تشکر می کنم. امیدوارم در بازگشت به فوتبال بتوانم لطف آنها را جبران کنم.انگیزه زیادی دارم تا خیلی زود به فوتبال برگردم. نهایت تلاشم را می کنم تا با قدرت این اتفاق بیفتد و بتوانم بار دیگر پیراهن تراکتورسازی را برتن کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز