روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 271
  • 659
  • 1,437,832
داور در بازی هیچ وقت بد نیست متأسفم که به تیم‌تان بی‌بضاعت می‌گویید

محمد تقوی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خود را یک مربی خوشبخت خواند از این جهت که شاگردانش باور به برد دارند.
محمد تقوی پس از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پارس جنوبی جم در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: یکی از مهمترین موضوعات باور به برد است. و خیلی خوشبختم که بازیکنانم باور دارند که می‌توانند ببرند.
وی در ادامه یادآور شد: بازیکنی که یک هفته در ترکیب تیم بوده، در هتل متوجه شدیم که نمی‌تواند بازی کند. برای ما واقعاً سخت بود که جانشین او را پیدا کنیم. خوشبختانه همه بازیکنانم بزرگ هستند و نشان دادند که می‌توانند هر تیمی را شکست بدهند، حتی تیمی که در خانه خود شکست نخورده بود.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین تصریح کرد: برخی‌ها گفتند من کری خوانده‌ام، در صورتی که من اصلاً کری نمی‌خوانم و گفتم که می‌خواهیم طلسم نباختن پارس جنوبی را بشکنیم. پارس حنوبی یکی از تیم‌های خوب لیگ است و با کنترل توپ توانستیم مقابل این تیم به هدف‌مان برسیم.
تقوی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تیم متمول تراکتورسازی تیم بی‌بضاعت پارس جنوبی را شکست داد، گفت: متأسفم که به تیم‌تان بی‌بضاعت می‌گویید. پارس جنوبی تیم خوبی دارد و بدانید پول برد نمی‌آورد.
سرمربی تراکتورسازان درباره وضعیت استوکس هم تأکید کرد: درباره استوکس سؤال نپرسید. در رابطه با بازیکنی که در اختیارم هست، سؤال بپرسید. در مورد استوکس از باشگاه سؤال بپرسید.
تقوی در ادامه درباره داوری دیدار پارس جنوبی جم – تراکتورسازی اظهار داشت: داور هیچ وقت بد نیست. شاید در جریان بازی، مربی به خاطر هیجان، اعتراض کند که طبیعی است، اما من هیچ وقت اعتراض نمی‌کنم.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه تراکتورسازی با وجود داشتن مهره‌های زیاد، نتوانست بازی شناوری انجام دهد، گفت: شناور یا غیرشناور ما بردیم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد شعارهای هواداران تراکتورسازی در این دیدار خاطرنشان کرد: من ترکی بلد نیستم و متوجه این موضوع نشدم!
تقوی در رابطه با عملکرد بازیکنان پیشین پارس جنوبی در ترکیب تراکتورسازی خاطرنشان کرد: محمد طیبی، ایمان سلیمی و محسن فروزان فوق‌العاده بودند. وقتی مقابل تیم سابقت قرار می‌گیری، شمشیر دولبه است. در بازی‌های قبلی از این موضوع ضربه خوردیم، اما ما سود بردیم. روی این سه بازیکن فشار زیادی بود، اما عملکرد خوبی داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز