روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 961
  • 1,066
  • 1,389,029
داور نتوانست بازی را کنترل کند محصص: برای سوری‌ها متاسفم

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: با توجه به شرایط بد جوی، زمین ورزشگاه و نحوه بازی سوریه، تیم ملی ایران نتیجه بسیار مناسبی به دست آورد.
مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال اظهار داشت: شرایط بسیار بد زمین برای هر دو تیم وجود داشت. من فکر می کنم نتیجه ای که تیم ملی فوتبال ایران به دست آورد، بسیارخوب بود. شرایط نامناسب زمین بازی را برای ما سخت کرده بود اما من به بازیکنان تیم ملی تبریک میگویم که در چنین شرایط نامناسب و دشواری، حداقل ۱۰ موقعیت خوب داشتند که دروازه تیم حریف را به خطر بیاندازند. کی روش و تیم ملی بازی تست توپ روی زمین را همیشه انجام می داد و اصلا بازی هوایی در شرایط تمرینی و حتی مسابقه ای ملی پوشان قرار نداشت.
وی ادامه داد: بازی در مالزی بدون شک با شرایط بسیار دشواری که داشت، اصلا کار آسانی نبود و من به تیم ملی و سرمربی ایران به خاطرانطباق دادنشان با وضعیت دشوار تبریک می گویم. ارسال توپ های بلند، درگیری فیزیکی و دور شدن از نحوه و روش بازی همیشگی کاری بود که ملی پوشان تجربه کرده و خود را با آن وفق دادند.
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه بیان کرد: به نظر من می توانستیم برنده بازی باشیم.گلی که قوچان زد، هنوز مشخص نیست که آفساید بوده یا خیر اما معتقدم تیم برتر میدان، ایران بود. سوریه یک یا دو موقعیت بیشتر نداشت و در این در حالی بود که ما ۱۰ موقعیت داشتیم که بهترین آن در اواخر نیمه دوم بازی توسط علیرضا جهانبخش به وجود آمد. من نمره قبولی به تیم ملی فوتبال ایران می دهم چرا که در یک شرایط فوق العاده سخت که تیم مقابل فوتبال بازی نمی کرد، نمایش قابل قبولی را از خود به اجرا گذاشتند. متاسفانه در زمان بازی ما شاهد این بودیم که دروازه بان سوریه دائما مصدوم بود و برای وقت تلف کردن حرکاتی را انجام می داد که به ندرت در مسابقات شاهد آن بودیم. این امر جای تاسف دارد که برخی تیم ها به این شیوه بازی فوتبال را اجرا می کنند.
کارشناس فوتبال ادامه داد: بازی در خارج از خانه بود و نتیجه مساوی، نتیجه ای مطلوب است. بازی برگشت با سوریه داستان متفاوتی خواهد بود. این تیم روش بازی اش فوتبال نیست و این شیوه بازی را در مالزی و شرایط بد جوی توانست استفاده کند اما در ایران نمی تواند این بازی را به نمایش بگذارد.
وی با بیان اینکه تیم های عربی معمولا به وقت تلف کردن روی می آوردند، در پایان گفت: متاسفانه این موضوع وجود دارد و داور بازی باید مسابقه را کنترل کند و با نشان دادن کارت زرد یا کارت قرمز ، از وقت تلف کردن بیهوده جلوگیری کند. ما نمی توانیم حریف در این باره را کنترل کنیم و داور مهمترین نقش را در این زمینه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز