روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 637
  • 773
  • 1,386,870
داوود طالب‌نژاد:آتش‌نشانی، ذاتاً یک مجموعه نیمه‌نظامی است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، گفت: نیروهای جدید آتش‌نشانی، پس از دو ماه آموزش ویژه، هم اکنون مهیای حضور در عملیات‌‌های امداد و نجات هستند.
آتش‌پاد داوود طالب‌نژاد، در مراسم اعطای درجه آتش‌نشانی به نیروهای جدید آتش‌نشانی و خدمات‌ ایمنی شهرداری تبریز با بیان این مطلب، اظهار داشت: از میان بیش از ۷۰۰ متقاضی، ۱۵۰ آتش‌نشان جدید، پس از قبولی در آزمون‌های عملی و عملی، حایز درجه آتش‌نشانی شده‌اند.
وی با اشاره به این‌که آتش‌نشانی، ذاتاً یک مجموعه نیمه‌نظامی است، افزود: با توجه به همین ویژگی، تعلیم‌های جسمی و آمادگی‌های اولیه، طی تفاهم‌نامه‌ای با ارتش، توسط تیپ ۱۲۱ تکاور نزاجا صورت گرفته‌است.
طالب‌نژاد اضافه کرد: این آموزش‌ها در مراحل آتی، شامل موضوعات تخصصی و فوق‌تخصصی ایمنی و امداد خواهد شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه تبریز بعد از تهران، بیشترین بلندمرتبه‌سازی‌های کشور را در اختیار دارد، گفت: شرایط ساختاری شهر موجب شده، تجهیزات و آموزش‌های آتش‌نشانی، با گستردگی و پیچیدگی‌هایی همراه باشد؛ با این حال، آتش‌نشانان تبریزی، هر لحظه آماده حضور در دشوارترین شرایط امدادی هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز