روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,233
  • 1,696
  • 1,392,094
دبیری یک قدم تا سقوط به لیگ یک فوتسال

مسئولان باشگاه دبیری تبریز اعلام کردند که بعد از شانزده سال تیمداری در فوتسال به دلیل “ناملایمتی‌های کمیته فوتسال و سازمان لیگ”، قصد کناره‌گیری از مسابقات را دارند و انحلال این تیم به صورت رسمی در جلسه مدیران باشگاه‌ها با مهدی تاج از سوی افشین دبیری اعلام شد.
مسئولان باشگاه برای این که تیم به لیگ یک سقوط نکند، امتیاز آن را برای فروش گذاشت و پیشنهاد خرید آن به اسپانسر تیم در فصل ۹۵ ارائه شد اما این شرکت با تیم‌داری در فوتسال مخالفت کرد تا به این ترتیب دبیری تبریز که از قدیمی‌ترین تیم‌های فوتسال ایران محسوب می‌شود، در فاصله سه هفته تا شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر،‌ در آستانه فروپاشی کامل قرار بگیرد.
همچنین تمام بازیکنان این تیم رضایت‌نامه خود را برای پیوستن به تیم جدید از سوی باشگاه دبیری دریافت کردند تا احتمال بازگشت تیم به مسابقات به صفر برسد.
بنابراین با ادامه این روند، باید منتظر سقوط تیم دبیری تبریز به لیگ یک باشیم چرا که سازمان لیگ اعلام کرده چنانچه تیمی تا بیست و پنجم خرداد حضورش در لیگ برتر را اعلام نکند، از مسابقات کنار گذاشته شده و سهمیه تیم نیز در اختیار سازمان لیگ قرار می‌گیرد تا از تیم‌های دسته یکی، جایگزین انتخاب شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز