روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 287
  • 849
  • 1,360,199
دختری در اسارتگاه پسران شیطان‌صفت

پسرجوانی که با همدستی ۳ نفر از دوستانش، دختر نوجوانی را پس‌از ربودن به خانه‌ای قدیمی کشانده و مدت چهار شبانه روز او را در اسارت داشتند، چند روز پیش در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.
هفت ماه پیش دختر ۱۵ ساله‌ای همراه پدرش به اداره آگاهی تهران رفت و ضمن شرح ماجرای ربوده شدن خود به کارآگاهان گفت: «پسر همسایه‌مان با همدستی ۳ جوان دیگر مرا به یک خانه قدیمی در سرآسیاب کرج کشاندند و به شکل وحشیانه‌ای به من تعرض کردند، چهار روز در اسارت این شیطان‌صفتان بودم.»
در پی طرح این شکایت پسر ۲۶ ساله همسایه به‌نام فرامرز بلافاصله بازداشت شد و در جریان بازجویی منکر ربودن دختر نوجوان شد و گفت: فقط آن خانه قدیمی متروک متعلق به من بود.
متهم که پیش از این آدم‌ربایی چند سابقه سرقت و خفت‌گیری هم داشت در شعبه یازدهم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد.
در این دادگاه ابتدا دختر نوجوان به قضات گفت: «من با دختر همسایه‌مان تازه دوست شده بودم و با هم ارتباط داشتیم، یک روز که به دیدن دوستم رفته بودم، متوجه شدم او در خانه نیست ولی ناگهان برادرش و ۳ پسر جوان حمله کردند و مرا به خانه قدیمی بردند و تحت آزار و تعرض قرار دادند. آقای قاضی من از آن روز تا الآن شب و روزم با کابوس می‌گذرد. چهار روز در اسارتگاه این شیطان صفت‌ها بودم تا اینکه در یک فرصت مناسب از آنجا فرار کردم و خودم را به خانه رساندم و همراه پدرم به اداره آگاهی رفتیم.»
در ادامه جلسه دادگاه پدر دختر نوجوان در جایگاه شاکی‌ها ایستاد و از قضات خواست هر چهار جوان دیو صفت به اشد مجازات محکوم شوند. این تقاضا در حالی عنوان می‌شد که ۳ همدست جوان متهم در دادگاه حضور نداشتند و همچنان فراری هستند.در ادامه متهم پای میز محاکمه ایستاد تا از خودش دفاع کند.
وی مدعی شد که در صحنه تعرض به دختر همسایه حضور نداشت و به دروغ علیه او شکایت کرده‌اند.آنگاه رئیس دادگاه گفت: «تمام مدارک موجود حاکی از این است که تو در این ماجرا شرکت داشتی و نقشه ربودن دختر نوجوان همسایه توسط خودت طراحی شده است.»اما متهم سکوت کرد و پاسخی نداشت. سپس قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران برای صدور رأی وارد شور شدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز