روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 899
  • 1,139
  • 1,384,206
دختری قربانی دزدان خودرو

۳ تبهکار بی‌رحم که هنگام سرقت خودروی سواری، دختر جوانی را به شکلی فجیع به قتل رسانده‌اند، پای میز محاکمه نشستند.
به گزارش پلیس آفریقای جنوبی، «هانا کونلیوس» ۲۱ ساله، روز حادثه با یکی از دوستانش در شهر «استلنبوش» در حرکت بود که ناگهان ۴ مرد خشن سد راهشان شدند.
تبهکاران که قصد سرقت خودرو را داشتند، دختر جوان را در صندلی عقب حبس کردند و پسرهمراهش را به صندوق عقب انداختند وحرکت کردند. ساعاتی بعد، سارقان با توقف در مکانی خلوت، دختروپسرنگون بخت را هدف ضربات چاقو قراردادند.
به دنبال این جنایت هولناک، دخترکشته شد اما پسرجوان زنده ماند.دزدان جنایتکارنیزپس از برداشتن اشیای قیمتی متواری شدند. با رفتن سارقان، پسر جوان که بشدت مجروح شده بود به سختی خود را به منطقه‌ای مسکونی رساند و درخواست کمک کرد.با رسیدن مأموران امدادی و پلیس پسر جوان به بیمارستان انتقال یافت و جسد هانا نیز به پزشکی قانونی انتقال یافت.
با اطلاعاتی که بازمانده این حادثه به پلیس داد ۳ نفر از تبهکاران شناسایی و دستگیر شدند اما نفر چهارم همچنان فراری وتحت تعقیب است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز