روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 319
  • 659
  • 1,437,880
دخسوس ناجی ماشین

روزجمعه بازی ماشین سازی تبریز و پدیده خراسان در ورزشگاه امام رضای مشهد با نتیجه ۲ بر ۲ به تساوی کشید. در نیمه نخست این دیدار ، ماشین سازی که با ترکیب ۴-۴ – ۲ خود مقابل تیم تهاجمی پدیده که در این نیم فصل نتایج خوبی گرفته است ظاهر شد . متاسفانه بچه های ماشین، با یک نوع دلهره و استرس بازی را شروع کردند و تهاجمات مکرر هافبک های نفوذی و تهاجمی پدیده از سمت راست دفاعی ماشین بارها ، تیم تبریز را آزار داد بطوریکه ماشین را کاملا به لاک دفاعی فرو برد.
پاس کاری های بسیار هماهنگ پدیده و البته در مقابل، پرس های حرفه ای ماشین در یک سوم دفاعی مان، باعث خستگی بازیکنان ماشین شده بود . البته تا حدود زیادی بخت با ماشینی ها یار بود که با یک ضربه کرنر که در تنها حمله این تیم در نیمه اول گرفته شده بود ، با ضربه سر پیمان بابایی یکی از گل های پدیده را پاسخ داد.
نیمه اول با فشار تمام پدیده به اتمام رسید . در نیمه مربیان ، مهاجری با تکیه بر تجربه خوب خود توانست روحیه و انسجام را به تیم بازگرداند. شروع تهاجمی ماشین ، بازی پدیده را تا حدودی زیادی به هم زد. حضور پر تعداد هافبک های میانی در سمت چپ، مانع از حملات مکرر پدیده از این خط دفاعی گردید و البته جنگندگی بیشتر بچه ها در وسط میدان امکان بازی سازی به پدیده را به کمترین میزان ممکن رساند. یارگیری ها تا حدود زیادی تقویت گردید و تیم ماشین سازی با دوندگی بیشتر ، ضعف های تاکتیکی و تکنیکی خود را پوشش داد. هرچند در نیمه دوم و در اثر اشتباه دروازه بان تیم حریف ماشین سازی بازهم از روی ضربه ایستگاهی به گل تساوی رسید اما نباید ناگفته بماند که دلیل اصلی حفظ این امتیاز ارزشمند درخشش فوق العاده دخسوس در دروازه ماشین سازی بود. او چند بار ضربات سهمگین و خطرناک پدیده را خنثی نمود تا ماشین سازی، با دست پر از مشهد راهی تبریز شود.
برای بازی های آینده به نظر میرسد ، مهاجری کار سختی پیش رو دارد و اگر ماشین به دنبال نتایج درخشان تری است ، باید خط میانی و دفاعی خود را تقویت نماید و بر روی تاکتیک های تهاجمی ، تمرکز بیشتری داشته باشد .
غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز