روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
درآمدهای پایدار و عدم وجود مدیریت واحد شهری اصلی ترین چالش شهرداری ها

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: توجه به مقوله درآمدهای پایدار شهری و عدم وجود مدیریت واحد شهری از اصلی ترین چالش های شهرداری های سراسر کشور است.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در جلسه این هفته شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: چالش های زیادی برای شهرداری های سراسر کشور وجود دارد که اصلی ترین این چالش ها ضرورت توجه به مقوله درآمد های پایدار شهری و همچنین عدم وجود مدیریت واحد شهری است.
دبیری با اشاره به چهاردهم تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها اظهار داشت: خادمان شهر در شهرداری ها شبانه روزی برای شهر و شهروندان خدمت رسانی می کنند و در راستای حل مشکلات شهر و شهروندان از جان مایه می گذارند.
در جلسه این هفته شورای اسلامی شهر تبریز تعدادی از نامه های فرمانداری تبریز در خصوص متمم بودجه سال گذشته و همچنین تفریغ بودجه سال ۹۴ و ۹۵ در صحن شورا قرائت شد.
علی فخر آذر سخنران پیش از دستور این هفته شورای شهر تبریز بود که در خصوص انتخابات شوراها و دوره پنجم شورای شهر سخنانی ایراد نمود.
وی در قسمتی از سخنانش با تبریک به منتخبان پنجمین دوره شورای شهر تبریز بر ضرورت پیگیری تعدادی از مصوبات و اساسی شورای چهارم در شورای بعدی تاکید کرد.
فخر آذر مصوبه اصلاح ساختار تشکیلاتی شهرداری، مصوبه کمک به احیای دریاچه ارومیه، مصوبه احیای بافت حاشیه نشین و ضرورت ساماندهی این بافتها در شهر، و حل مشکل ترافیک را از مصوبات بسیار مهم شورای چهارم شهر تبریز دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.
عضو شورای چهارم شهر تبریز همچنین با تاکید بر اینکه شورای چهارم شهر شورای فعال و عاقلی بود اظهار داشت توجه به مسیر گشایی ها و توسعه شهر همواره باید مد نظر سیاستگذاران و مدیران شهری باشد.
در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز تعدادی از لوایح برگشتی از کمیسیون های مختلف شورا در صحن علنی مورد بررسی اعضای شورای شهر قرار گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز