روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 404
  • بازدید دیروز: 753
  • کل بازدید ها: 530,248
درآمدهای پایدار و عدم وجود مدیریت واحد شهری اصلی ترین چالش شهرداری ها

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: توجه به مقوله درآمدهای پایدار شهری و عدم وجود مدیریت واحد شهری از اصلی ترین چالش های شهرداری های سراسر کشور است.
به گزارش شهریار، شهرام دبیری در جلسه این هفته شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: چالش های زیادی برای شهرداری های سراسر کشور وجود دارد که اصلی ترین این چالش ها ضرورت توجه به مقوله درآمد های پایدار شهری و همچنین عدم وجود مدیریت واحد شهری است.
دبیری با اشاره به چهاردهم تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها اظهار داشت: خادمان شهر در شهرداری ها شبانه روزی برای شهر و شهروندان خدمت رسانی می کنند و در راستای حل مشکلات شهر و شهروندان از جان مایه می گذارند.
در جلسه این هفته شورای اسلامی شهر تبریز تعدادی از نامه های فرمانداری تبریز در خصوص متمم بودجه سال گذشته و همچنین تفریغ بودجه سال ۹۴ و ۹۵ در صحن شورا قرائت شد.
علی فخر آذر سخنران پیش از دستور این هفته شورای شهر تبریز بود که در خصوص انتخابات شوراها و دوره پنجم شورای شهر سخنانی ایراد نمود.
وی در قسمتی از سخنانش با تبریک به منتخبان پنجمین دوره شورای شهر تبریز بر ضرورت پیگیری تعدادی از مصوبات و اساسی شورای چهارم در شورای بعدی تاکید کرد.
فخر آذر مصوبه اصلاح ساختار تشکیلاتی شهرداری، مصوبه کمک به احیای دریاچه ارومیه، مصوبه احیای بافت حاشیه نشین و ضرورت ساماندهی این بافتها در شهر، و حل مشکل ترافیک را از مصوبات بسیار مهم شورای چهارم شهر تبریز دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.
عضو شورای چهارم شهر تبریز همچنین با تاکید بر اینکه شورای چهارم شهر شورای فعال و عاقلی بود اظهار داشت توجه به مسیر گشایی ها و توسعه شهر همواره باید مد نظر سیاستگذاران و مدیران شهری باشد.
در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز تعدادی از لوایح برگشتی از کمیسیون های مختلف شورا در صحن علنی مورد بررسی اعضای شورای شهر قرار گرفت.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز