روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 338
  • 351
  • 1,279,871
درخشش تبریز در سال ۲۰۱۸ با تعامل ارگان های مسئول در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی گفت: تعامل ارگان های مسئول در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند زیر ساخت های فنی در حوزه فناوری های اطلاعاتی مدرن “تبریز الکترونیکی” فراهم کند.
به گزارش شهریار، بهمن حسین زاده در دیدار خود با مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز از آمادگی کامل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی برای اجرای پروژه های فناوری در سطح شهر تبریز خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با تغییر مدیریت سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز روزهای درخشانی در انتظار سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز خواهد بود.
بهمن حسین زاده تصریح کرد: با توجه به رسالت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی این مجموعه افتخار دارد به همراه دفتر فناوری اطلاعات استانداری آذربایجان شرقی در تامین نیازهای فناوری اطلاعات استان از هیچ تلاشی مضایقه نکند.
در این دیدار احمد فیضی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی گفت: شهر تاریخی تبریز در آستانه رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ قرار دارد و باید با هماهنگی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دفتر فناوری اطلاعات استانداری آذربایجان شرقی نقشی فراموش نشدنی در برگزاری هر چه با شکوه تبریز۲۰۱۸ داشته باشیم.
وی همچنین برگزاری استارت آپ ها و کارگاه ها، اجرای طرح کارت های شهروندی و اپلکشین های گردشگری، ایجاد و گسترش چتر وایرلس، ارتباط با پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات را از مهم ترین اولویت های جاری سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز عنوان کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز