روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 138
  • 761
  • 1,434,535
درخواست پورعلی‌گنجی از رییس جمهور قهرمانی سخت نیست

مدافع تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید این تیم در این برهه زمانی نیاز زیادی به حمایت‌های روحی و روانی و مالی دارد. او از رییس جمهور درخواست کرد که در راه کسب موفقیت به این تیم کمک شود.
مرتضی پورعلی‌گنجی گفت : حدود دو ماهی است که یکی از ستون‌های خط دفاعی تیم ملی مصدوم است و نتوانسته برای یوپن و تیم ملی ایران به میدان رود اما تمام تلاش خود را می‌کند تا آماده جام ملت‌های آسیا شود تا در صورت صلاحدید کی‌روش دوباره در جام ملت‌های آسیا به درخشد.
هر بازیکنی دوست دارد برای تیم کشورش به میدان رود و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. امیدوارم بدنم زودتر آماده شود تا بتوانیم برای تیم بازی کنم. البته دعوت شدنم بسته به صلاحدید کادرفنی است و من هم اگر بتونم کمک می‌کنم و با جان و دل برای تیم ملی کشورم بازی می‌کنم. امیدوارم چنین اتفاقی رخ دهد تا بار دیگر خود را اثبات کنم.
* آیا تیم آماده حضور پرقدرت در جام ملت‌ها است؟
اگر همه بازیکن‌ها در اردوی آخر حضور داشته باشند و مصدوم نشوند و بتوانندبه یکدیگر کمک کنند، تیم خوبی را در این مسابقات خواهیم داشت. به هر حال همه تیم‌های این قاره در تلاش هستند تا خود را آماده کنند و دولت آن‌ها نیز در این راه به آن‌ها کمک خواهد کرد. تیم ما نیز باید حمایت شود. از آقای روحانی بعنوان رییس جمهور درخواست دارم، وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال و سایر افرادی که از مدیران ارشد نظام هستند ان‌شاءلله به تیم ملی کمک کنند زیرا این تیم آبروی ایران است و مردم دل‌خوشی‌شان این فوتبال است. در جام جهانی چه می‌باختیم و چه می‌بردیم، بازیکنان مردم خوشحال می‌شدند. به هر حال باید خیلی خوب کار کنیم تا آبرو و غیرت این مملکت را حفظ کنیم. باید برای ایران بجنگیم تا مایه دل‌خوشی مردم را ایجاد کنیم.
این تیم اگر حمایت شود، بازیکن‌ها انگیزه می‌گیرند و با خود می‌گویند که حداقل کسانی هستند که به فکر ما هستند. این روال ادامه داشته باشد، دل مردم هم شاد می‌شود. ما در زمین تلاش‌مان را می‌کنیم تا نتیجه خوب بگیریم و امیدواریم کسانی هم که کاری از دست‌شان برمی‌آیند، کاری برای تیم ملی انجام دهند.
* درباره حریفان ایران چقدر شناخت دارید؟
هر ۳ تیم حریف ما انگیزه زیادی دارند و با انگیزه زیادی مقابل ایران قرار می‌گیرند. عراق بازیکنان جنگنده و باکیفیتی دارد. تیم‌های یمن و ویتنام هم نسبت به سایر تیم‌ها ناشناخته‌تر هستند و این کار ما را سخت می‌کند که ندانیم با چه تاکتیکی باید برابر این تیم‌ها به میدان رویم. البته کادرفنی آنالیزهایی را نسبت به حریفان ما خواهند داشت و به ما نکات لازم را گوشزد خواهند کرد تا با تمرکز کامل برابر ویتنام، عراق و یمن به میدان رویم. باید به نقاط ضعف حریفان فشار بیاوریم و آن‌ها را شکست دهیم تا پرقدرت راهی مرحله حذفی شویم.
* آیا می‌توانیم قهرمان جام ملت‌ها شویم؟
قهرمان شدن نه خیلی سخت است و نه خیلی راحت. در این جام همه تیم‌ها با آمادگی ۱۰۰ درصد خود می‌آیند تا در تک تک بازی‌ها برنده شوند. من بابت قهرمانی به تیم‌مان باور دارم زیرا در هر پستی ۲-۳ بازیکن خیلی خوب داریم و کادرفنی فوق‌العاده‌ای داریم که انگیزه زیادی به بازیکنان می‌دهند تا آن‌ها با جان و دل در زمین بازی کنند و حتی سرشان را هم برای تیم بدهند. به نظر من نشد ندارد و ما می‌توانیم قهرمان جام ملت‌های آسیا شویم. همه تیم‌های حاضر در این جام کسانی را دارند که از آن‌ها حمایت کنندو ما فوتبالیست‌ها هم نیاز به حمایت‌های روحی، مادی و معنوی داریم. به هر حال همین که ببینیم بزرگی در کنار ما است و به ما فکر می‌کند و در تمرین‌های ما شرکت می‌کند، نوعی دلگرمی و حمایت به حساب می‌آید. تیم‌های دیگر، چنان قدرتی ندارند که نتوانیم آن‌ها را ببریم بلکه توانایی آن را داریم و فقط باید ۱۰۰ درصد تلاش‌مان را در این راستا به کار گیریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز