روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 943
  • 849
  • 1,360,855
درخواست یک اصولگرا برای برخورد با کریمی‎قدوسی و یامین‎پور

یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرده: در قانون برای کسانی که دست به افشای اسناد محرمانه کشور می‎زنند و یا اظهارات‎شان به گونه‎ای است که منافع ملی را دچار آسیب می‎سازد و یا حرمت و حیثیت دیگران را از بین می‎برند، مجازات تعیین شده است. متاسفانه چند وقتی است برای عده‎ای در نظر گرفتن منافع حزبی بر ملی ارجحیت پیدا کرده و بدون هیچ ملاحظه‎ای یا دست به افشا اخبار محرمانه می‎زنند یا به دروغ مطالبی را مطرح می‎سازند که با توجه به فضای حاکم بر دنیای امروز و دشمنی‎هایی که پیرامون کشورمان در حال شکل‎گیری است، مصلحتی در آن دیده نمی‎شود. حسین سبحانی‎نیا، فعال سیاسی اصولگرا و نماینده سابق در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم رعایت حفظ منافع ملی از سوی افرادی همچون کریمی قدوسی و یا یامین پور گفته: منافع ملی برای هر کشوری و مسئولان آن یک اصل به حساب می‎آید، بنابراین رعایتش به قدری حائز اهمیت است که برای تنبیه کسانی که غیر از این رفتار می‎کنند، مقرراتی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا در نظر گرفته شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز