روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 154
  • 753
  • 1,437,056
دردسر خرید جدید درخواست غرامت ٢٠٠ میلیونی

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال تراکتورسازی با توجه به تفاهم‌نامه اش با باشگاه سایپا باید به این باشگاه غرامت بپردازد.
محمدرضا اخباری پس از یک فصل بدون تیم داشتن در نهایت راهی تراکتورسازی شد تا فوتبالش را با این تیم ادامه دهد. او که با سایپا قرارداد داشت به دلیل اختلافات با علی دایی این تیم را ترک کرد و نیم فصل خانه نشین شد.
اخباری برای جدایی با سایپا توافق نامه ای به امضا رسانده است که باید ۵٠ میلیون و ١٠٪ از مبلغ قرارداد فصل اول و ٢٠٪ از مبلغ قرارداد فصل دوم خود را به سایپا بپردازد.
در این توافق نامه قید شده است در صورتی که رقم قرارداد زیر ۴٠٠ میلیون باشد، اخباری باید به جای ١٠٪ ،۵٠ میلیون و ٢٠٪ رقم قرارداد فصل بعد را پرداخت کند.اکنون با پیوستن او به تراکتور سازی بندهای تفاهم نامه اخباری و سایپا فعال شده است و این باشگاه به دنبال طلب خود از اخباری و باشگاه تراکتورسازی است.
اخباری غرامت نزدیک به ٢٠٠ میلیون تومان را باید به سایپا پرداخت کند و در غیر این صورت باشگاه سایپا می تواند جلوی فعالیت های این دروازه بان را بگیرد.
احتمالا یکی از دلایل قرارداد سفید امضای اخباری با تراکتورسازی همین تفاهم نامه است که غرامت کمتری را به سایپا دریافت کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز