روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 44
  • 814
  • 1,335,780
درست نیست ۹۰ دقیقه به ما فحش ناموس بدهند

سرمربی ذوب آهن می‌گوید: درست نیست به داور، بازیکن و ما فحش ناموس بدهند.
امیر قلعه نویی بعد از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در شرایطی که با دو گل از این تیم پیش بود اظهار کرد: فکر می کنم یکی از بازی‌های خوب لیگ بود. با وجود شرجی بودن هوا، کیفیت بازی تحت تاثیر قرار نگرفت. بازی گل‌های زیادی داشت و موقعیت‌های زیادی از دست رفت. هر چقدر زمین قشنگ بود، بیرون زمین الفاظی به کار رفت که در شان و شخصیت ما و شما نبود. کسی ناموسش را از سر راه نیاورده است. من متاسفم هستم. درست نیست نود دقیقه به داور، بازیکن و ما فحش ناموس بدهند. این کارها درست نیست.
او ادامه داد: اصلا من خودم این نوع فوتبال را دوست ندارم. گفتم که بازی خوب بود و هم ما و هم آن ها می توانستند برنده شوند.
سرمربی ذوب آهن درباره داوری گفت: نظری درباره داوری نداریم. داوری خیلی خوب بود.
سرمربی ذوب آهن گفت: ما به گل هم رسیدیم. عکس العمل خوب دروازه بان آن ها باعث شد به گل سوم نرسیم. روی اشتباه بچگانه مدافع مان گل دوم را خوردیم. بازیکنان ما در این شرایط آب و هوایی وقتی جلو باشند، باید بازی را ببرند. آن ها هم می توانستند ببرند. حیف شد این بازی برنده نداشت. بازی خیلی زیبا بود. اما بیرون زمین بسیار بد بود.او درباره کیفیت صنعت نفت آّبادان گفت: صنعت نفت تیم خوبی است. این تیم برزیل است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز