روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 44
  • 761
  • 1,434,441
دروازه بان تیم فوتبال شهرداری تبریز: بازی های دور برگشت لیگ سخت تر است

دروازه‌بان تیم فوتبال شهرداری تبریز کسب یک امتیاز برابر تیم آلومینیوم اراک را شروع خوبی برای تیمش در نیم فصل دوم مسابقات لیگ دسته یک دانست و گفت: در دور برگشت همه تیم ها برای افزایش امتیازات خود گام در مسابقات می گذارند و ما هم تلاش می کنیم که نتایج قابل قبولی کسب کنیم.
وحید مهدی خانی دروازه‌بان تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از این که در دیدار با آلومینیوم اراک نیز موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد، اظهار کرد: به خاطر کلین شیتی که در این بازی ثبت شد، خدا را شکر می‌کنم و این که توانستیم دروازه تیم را در دیدار با آلومینیوم بسته نگه داریم، نتیجه تلاش همه بازیکنان بود. با شروع نیم‌فصل دوم و بخصوص پرداخت بخشی از قراردادها که جا دارد به خاطر آن، از مسئولان به ویژه آقای مهندس سلیمانی تشکر کنم، بازیکنان با انگیزه خوبی پا به مسابقات گذاشتند.
وی افزود: بازی‌های دوستانه خوب و زیادی انجام ندادیم و این موضوع باعث شد از لحاظ فنی هماهنگی کمتری داشته باشیم. تیم خیلی خوبی جمع کرده‌ایم و می‌توانستیم در بازی با آلومینیوم اراک برنده شویم. چند موقعیت خوب هم داشتیم و می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. البته این یک امتیاز هم برای شروع نیم‌فصل دوم خوب بود.
مهدی خانی در رابطه با ادامه مسابقات لیگ اظهار داشت: در نیم فصل دوم بازی‌ها سخت‌تر می‌شود و با توجه به شرایط باشگاه‌ها هرکدام می‌توانند برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند و ما هم به دنبال این هستیم که با توجه به بضاعتی که داریم، بتوانیم نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز