روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 119
  • 489
  • 1,439,874
دروازه بان مس سونگون جزو ۱۰ دروازه بان بــرتر فـوتسال جهان

دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به اینکه بیشتر رقیبانش در فرآیند انتخاب بهترین دروازه بان فوتسال جهان از قاره اروپا هستند، گفت: چون در اروپا همه مسابقات لیگ برتر فوتسال زنده پخش می شود، لذا آنها شانس بیشتری برای انتخاب شدن دارند.
علیرضا صمیمی در گفتگو با خبرنگاران ضمن ابراز خوشحالی از انتخاب شدن به عنوان یکی از گزینه های بهترین دروازه بان فوتسال جهان، افزود: سومین بار پیاپی است که در پایان هر سال میلادی به بنده عنوان یکی از نامزد های بهترین دروازه بان رشته فوتسال جهان انتخاب می شوم و جا دارد که از همه هم تیمی های خودم تشکر کنم.
صمیمی با بیان اینکه دروازه بانان کشورهای برزیل، روسیه، قزاقستان و صربستان جزو نامزد های بهترین دروازه بانی جهان هستند، یادآوری کرد: امیدوارم نسبت به ۲ سال قبل که عنوان ششمی و هفتمی دروازه بانی فوتسال جهان را کسب کرده بودم امسال رتبه بهتری را به دست آورم.
وی همچنین در خصوص زمان انتخاب نهایی عنوان بهترین دروازه بانی فوتسال جهان عنوان کرد: فکر کنم ۱۰ تا ۱۵ روز آینده این انتخاب انجام بگیرد.
صمیمی از اعضای ایرانی و آسیایی هیات انتخابی خواست تا با انتخاب بهترین گزینه، عدالت را در این مورد نشان دهند.
تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با کسب مقام قهرمانی آسیا به عنوان یکی از تیم های برتر جهان معرفی و علیرضا صمیمی دروازه بان این تیم نیز جزو ۱۰ دروازه بان برتر فوتسال جهان انتخاب شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز