روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 184
  • 749
  • 1,336,669
درویش: پایان فصل درباره ترابی تصمیم می‌گیرم

مدیرعامل باشگاه سایپا می‌گوید مهدی ترابی تا پایان فصل در این تیم می‌ماند.
رضا درویش ، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال سایپا، اظهار کرد: فعلا تمرینات ما تعطیل است اما با آغاز تمرینات می‌خواهیم شرایط را بهبود ببخشیم تا در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم. ما در نیم فصل اول آن طور که مد نظر ما بود نتوانستیم نتیجه‌ بگیریم و می‌خواهیم با تلاش بیشتر روند نتیجه‌گیری‌مان را تغییر بدهیم.
وی درباره تقویت تیمش در نیم فصل هم گفت‌: قصد داریم با جذب یکی، دو بازیکن تیم‌مان را برای نیم فصل دوم تقویت کنیم. البته تا این لحظه آقای فرکی لیستی به ما نداده و قرار است شنبه این لیست را در اختیار ما قرار دهد.
درویش درباره جذب سوشا مکانی هم خاطر نشان کرد: باید از پای دروازه‌بان برزیلی خودمان MRI بگیریم و اگر قرار شد پای او را جراحی کنند باید دروازه‌بان جدیدی را جذب کنیم ولی اگر پزشکان اعلام کردند که او بهبود خواهد یافت، دیگر دروازه‌بان جدیدی جذب نمی‌کنیم.
مدیرعامل باشگاه سایپا درباره ترانسفر شدن مهدی ترابی هم گفت‌: این بازیکن قطعا تا پایان فصل با ما خواهد بود و اگر قرار بر ترانسفر شدن او باشد پایان فصل تصمیم می گیرم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز