روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 167
  • 840
  • 1,188,161
درگیـری مـرگبـار در مرغ‌فروشی

درگیری دو کارگر افغان در مغازه مرغ‌فروشی در تهران منجر به قتل یکی از آنها و فرار قاتل شد.
به گزارش جام‌جم، ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه یکشنبه گذشته یکی از ماموران کلانتری غیاثی با قاضی مرادی، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از درگیری مرگبار مقابل یک مغازه مرغ‌فروشی در خیابان آیت‌ا… سعیدی خبر داد.
در این مرحله بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در آنجا حاضر شدند. آنها مشاهده کردند پسر ۱۸ساله افغان به نام افشین براثر ضربه‌ای که با چاقو به گردنش اصابت کرده به قتل رسیده است. بررسی‌ها نشان می‌داد عامل این درگیری مرگبار سهراب ۲۰ ساله بوده که بعد از جنایت فرار کرده است.
ماموران با تحقیق از صاحب مغازه متوجه شدند، مقتول و عامل جنایت هر دو تبعه افغان بودند. در این مرحله با دستور بازپرس جنایی ماموران به بازبینی دوربین مداربسته داخل و بیرون مغازه مرغ‌فروشی پرداختند که معلوم شد صحنه جنایت به طور کامل ثبت شده است. بازبینی دوربین‌ها نشان می‌داد ساعت ۱۶ بعدازظهر یکشنبه هردو کارگر در حال کار بودند که افشین هنگام جا‌به‌جایی بسته‌های مرغ در داخل ویترین مغازه بوده که ناخواسته پایش به پای همکارش اصابت کرده و همین ماجرا باعث درگیری آن دو نفر می‌شود.
آن دو با هم دعوا و زد و خورد می‌کنند. بعد هم افشین از مغازه بیرون می‌رود و بیلی را که در خیابان بوده برمی‌دارد و برای کتک زدن همکارش وارد مغازه می‌شود. در همان موقع سهراب ۲۰ ساله چاقوی خرد کردن مرغ را از مغازه برداشته و به سمت راست گردن افشین پرتاب می‌کند که همین باعث می‌شود او از ناحیه گردن آسیب ببیند و با بریده شدن شاهرگش کشته شود .
با تشکیل پرونده‌ای در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز