روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 462
  • 773
  • 1,386,695
در آزادی، جا برای بانوان هست ولی کم است!

افرادی که طی روزهای اخیر به دنبال خرید بلیط بودند از همان دقیقه اول با پیغام بلیط تمام شد سیستم برای بانوان مواجه بودند اما در روز بازی مشاهده شد که بانوانی ماننددفعات قبل با هماهنگی مسوولان به استادیوم راه پیدا کرده اند.
بازی تیم ملی والیبال ایران با بلژیک دوباره مثل مسابقات گذشته لیگ جهانی والیبال با حضور بانوان همراه بود.
بانوانی که البته از مسیری عمدتا به غیر از بلیط فروشی به ورزشگاه آمده بودند . شیوه حضور بانوان ایرانی در لیگ جهانی با انچه به نمایش در می آید به میزان زیادی متفاوت است.
فدراسیون والیبال ایران به فدراسیون جهانی والیبال تضمین داده که بانوان برای حضور در مسابقات لیگ جهانی با مشکلی مواجه نباشند.
مساله اصلی به این شکل است که اعضای لیگ جهانی به فدراسیون جهانی تضمین می دهند که هیچ گونه تبعیض نژادی ، مذهبی و جنسی را برای حضور تماشاگران در استادیوم ها قائل نباشند.
به این شکل است که در مسابقات اخیر ایران در لیگ جهانی همیشه بانوان در روی سکوها دیده می شوند. بانوانی که به صورت گزینشی انتخاب شده اند و مسیر ورودشان به استادیوم آزادی خرید بلیط نیست.
افرادی که طی روزهای اخیر به دنبال خرید بلیط بودند از همان دقیقه اول با پیغام بلیط تمام شد سیستم برای بانوان مواجه بودند اما در روز بازی مشاهده شد که بانوانی ماننددفعات قبل با هماهنگی مسوولان به استادیوم راه پیدا کرده اند.
این مساله البته با آن چیزی که پیش از این توسط معاون امور زنان و معاونان دیگر وزارت ورزش قول داده بودند تفاوت دارد. آنها در طول سالیان گذشته قول دادند شرایطی را برای حضور بانوان در استادیوم ها فراهم کنند اتفاقی که به نظر می رسد فعلا از پس آن برنمی آیند.
در حال حاضر فدراسیون والیبال فقط برای از دست ندادن میزبانی تعدادی از بانوان را به استادیوم می برد . این شاید قسمتی از قانون عدم تبعیض را اجرا کند اما همچنان بانوان ایرانی خودشان نمی توانند برای حضور در استادیوم اقدام کنند ./عصر ایران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز