روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 315
  • 407
  • 1,282,546
در جلسه جامعه مدرسین چه گذشت؟

جلسه شب شنبه شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محور کاهش آسیب‌های اجتماعی استان قم و افزایش سطح فرهنگی دینی در جامعه برگزار شد. ۳آذر‌ جلسه شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به ریاست آیت‌ا… محمد یزدی در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد. در این جلسه، گزارشی از رویدادهای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی اخیر به اعضا ارائه و دغدغه‌های فرهنگی اعضا در این جلسه بیان شد و مورد بحث قرار گرفت. ‌میهمان جلسه جامعه مدرسین، آیت‌ا… سید محمدمهدی سعیدی، امام جمعه قم و رئیس شورای سیاستگذاری فرهنگی این استان بوده است. در این جلسه اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دغدغه‌های فرهنگی خود را با آیت‌ا… سعیدی در میان گذاشتند و خواهان رسیدگی به آنها شدند. راهکارهای افزایش سطح فرهنگ دینی در استان قم و کاهش سطح آسیب‌ها، تقویت بنیان‌های فرهنگ دینی استان و سایر شهرها از مهم‌ترین دغدغه‌های جامعه مدرسین بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز