روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 453
  • 1,087
  • 1,361,452
در خانه آچار فرانسه هستم عبدولی: کاشی‌کاری و کچ‌کاری هم بلدم

فرنگی کار المپیکی ایران که در ریو توانست مدال برنز را بر گردن بیاندازد، در روزهای اخیر فیلمی از او منتشر شده که حالا در توضیح آن می گوید به بنایی علاقه مندم.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، سعید عبدولی، فرنگی کار تیم ملی کشتی ایران در المپیکهای لندن و ریو اتفاقات عجیبی را پشت سر گذاشت که هر دو صحنه هایی ماندگار را به همراه داشت. او حالا از ریو مدال برنز را با خودش به ایران آورده اما در روزهایی اخیر با اتفاقی عجیب دیگر همراه شد که فیلم او در صفحه های اینترنتی نشر داده می شد. سعید عبدولی در این فیلم مشغول بنایی بود که گفته می شد به دلیل مشکلات مالی به دنبال این شغل رفته اما او این مساله را رد میکند و می گوید بنایی تنها برای علاقه مندی اوست. عبدولی در این باره و مسائلی دیگر توضیحات کاملی را میدهد.
* کاشی کاری
و کچ کاری هم بلدم
من به معماری علاقه دارم و بیشتر کارها را هم در آن دستی دارم. مثل آچار فرانسه هستم در خانه. گچ کاری، کاشی کاری و سقف کاری هم بلدم اما کارهایی مثل برقکشی هم انجام می دهم. به این نوع کارها علاقه دارم و همیشه روی من در این کارها حساب می کنند. البته فقط در خانه و برای نیازهای خانه انجام می دهم اما در عموم پیش نیامده که برای درآمد کار بنایی انجام بدهم. خیلی جالب است که وقتی این فیلم در آمد همه می گفتند نکنه پول های عبدولی تمام شده است.
* پراید هاچ بک دارم
مردم فکر می کنند کشتیگیران چه وضع مالی دارند. حالا فوتبالیستها را کنار بگذاریم که ماشینهای آن چنانی، چند تا چند تا در پارکینگ دارند، ورزشکاران دیگر همچین وضع مالی ندارند. من خودم یک پراید هاچ بک دارم در حالیکه همه در همسایگی ما میگویند ببین چه پولدارانی هستند. مردم عادی ما را با خودشان مقایسه می کنند که مثلا من هاچ بک دارم چرا او دوچرخه دارد؟ ما را باید با فوتبالیست ها یا همین کشتی گیرانی که در تهران هستند مقایسه کنند که آنها به کجا رسیدند و ما به کجا. ما هم اگر به اندازه یک درصد کشتی گیران تهرانی سرمایه داشته باشیم در شهرستان خودمان لقب میلیارد به ما می دهند اما واقعا این طور نیست.
* در مغازه با ما دو، سه برابر حساب
می کنند
بعد از المپیک فقط یک سکه گرفتم ولی حرفهای پشت من در آمد که وای چه قدر پول گرفته است. هیچکس من را تا به حال برای کار شخصی در شهرداری یا فرمانداری شهرم ندیده اما نمی خواهم گله ای کنم. فقط میخواهم بگویم این ذهنیت هایی که پشت سر ما است واقعیت ندارد. مغازه می خواهیم خرید کنیم دو، سه برابر حساب می کنند و به من می گویند تو نداشته باشی چه کسی دارد ؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز