روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
در رابطه با تورس ناعادلانه رفتار نمی کنم

سرمربی اتلتیکومادرید استفاده از مهاجم اسپانیایی به عنوان بازیکن ذخیره را ناعادلانه نمی‌داند.
اتلتیکومادرید در هفته شانزدهم لالیگا با یک گل آلاوس را شکست داد و به رتبه دوم جدول صعود کرد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: تیم پس از تعویض‌ها در شرایط بهتری قرار گرفت. بازیکنانی که بازی نمی‌کنند پس از ورود به زمین خوب کار می‌کنند. داشتن چنین گروهی اهمیت زیادی دارد. این مسیر درست برای رقابت کردن است.
سرمربی اتلتیکومادرید افزود: باید بهتر شویم. در روند خوبی قرار داریم و می‌توانیم خود را بهتر کنیم. هفته پیش‌رو اهمیت زیادی دارد و باید بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم. از کسب سه امتیاز در بازی برابر آلاوس خشنودیم.
سیمئونه در ادامه اظهار کرد: اکنون انرژی متفاوتی در تیم در جریان است. قدرت دفاعی بهتر شده است و بازیکنان در شرایط بهتری قرار گرفتند. بازیکنان ذخیره پس از ورود به زمین بازی‌های خوبی از خود به نمایش می گذارند. با این حال می توانیم بهتر شویم.
فرناندو تورس تک گل دیدار تلتیکو را به ثمر رساند. مهاجم اسپانیایی اغلب به عنوان بازیکن ذخیره به میدان می رود. سرمربی آرژانتینی در رابطه با ناعادلانه بودن این قضیه اظهار کرد: این موضوع خیلی خاص است. معتقدم نیمکت نشینی او ناعادلانه نیست. من تا جایی که تیم به او نیاز دارد فرصت می دهم. تنها به یک بازیکن نگاه نمی کنم بلکه به تیم فکر می کنم و به همین خاطر اکنون اتلتیکو در این جایگاه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز