روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 478
  • 906
  • 1,359,541
در عمرم چنین داوری ندیده بودم

سرمربی تراکتورسازی پس از تساوی تیمش مقابل الجزیره امارات گفت که تیم برتر میدان بودیم اما حریف در یک حمله به گل رسید.
به گزارش ایسنا، بعد از تساوی یک بر یک تراکتورسازی برابر الجزیره امارات در ورزشگاه یادگار امام تبریز، آرتوئرول سائلام در نشست خبری اظهار کرد: پیش از شروع بازی، هدفمان کسب پیروزی بود. نزدیک به ۱۰۰ دقیقه بازی کردیم و طبق آماری که به دستمان رسید، ۶۵ درصد مالکیت توپ از آن ما بود و ۵۴۶ پاس بین بازیکنان ما رد و بدل شد. ۱۷ شوت داشتیم که ۹ شوت داخل چارچوب بود.
وی ادامه داد: متاسفانه فقط یک گل زدیم. ۴۱ سانتر به داخل محوطه جریمه حریف داشتیم و ۱۳ کرنر ارسال کردیم. موقعیت‌های زیادی در طول بازی داشتیم. حریف ما در ۱۰۰ دقیقه فقط یک بار به سمت دروازه ما هجوم آورد که روی همان حمله به گل رسید.
او ادامه داد: در فوتبال این آماری تلخ است. مثل بازی‌های قبل، ما مستحق پیروزی بودیم اما باز هم نتوانستیم به برد برسیم. داور بازی قضاوت خیلی بدی داشت. رقیب ما برای فوتبال بازی نکردن به میدان آمده بود. در عمرم چنین داوری ندیده بودم. داور به تیم حریف کمک کرد. وظیفه داور این است بازی را اداره کند ولی امروز این وظیفه را به خوبی انجام نداد. وقت‌های تلف شده شش دقیقه نبود. در نهایت این یک امتیاز ما را خوشحال نکرد و شانس ما را کم کرد. تیم ما نشان داده که می‌تواند در دو بازی باقی مانده به پیروزی برسد اما کار از دست ما خارج شده و باید به نتیجه رقبا هم نگاه کنیم. به خاطر مصدومیت احسان پهلوان، در ۱۶ دقیقه پایانی با ۱۰ نفر بازی کردیم و مسلمی پور دچار مصدومیت شد. ما مجبور شدیم در این روزها پر فشار از ۱۳، ۱۴ بازیکن بهره ببریم. در مجموع از بازیکنان بابت‌ بازی‌های زیبایشان تشکر می‌کنم.
سرمربی تراکتورسازی گفت: کاری که نکردمی این بود که گل نزدیم و تنها توپی که به سمت دروازه ما آمد تبدیل به گل شد. نتوانستیم پیروز شویم اما بازی خوبی ارائه کردیم. مالکیت توپ در دقایق بیشتری دست ما بود. با این بازیکنان کار بیشتری نمی توانستیم انجام دهیم.
سائلام درباره صحبت‌های هنک تن کاته مبنی بر اینکه تراکتورسازی از بهترین تیم‌های گروه است، گفت: از مربی حریف تشکر می کنم. این موضوع بیانگر این است که بازی های ما را دیده است. با توجه به آمار نباید مسابقه یک بر یک می‌شد. او درباره پنالتی تراکتورسازی که توسط داور اعلام نشد، گفت: به نظرم آن صحنه پنالتی بود اما باید دوباره فیلم بازی را ببینیم. معتقدم بازیکن حریف از پشت مهاجم ما را زد. ما در هر چهار بازی قبلی از اشتباهات داوری لطمه خوردیم.
سرمربی تراکتورسازی گفت: ما موقعیت های زیادی داریم ولی نمی‌توانیم به گل برسیم. در روزهای پایانی نقل و انتقالات به تبریز آمدم و زمان زیادی برای جذب بازیکن نداشتیم. مجبور بودیم بازیکن آزاد جذب کنیم. اینجا هم بگویم که وضعیت اقتصادی باشگاه به گونه‌ای بود که نمی‌توانستیم بازیکنان خیلی بهتری بگیریم. در این وضعیت انتظار بیشتری برای جذب بازیکن نداشتیم. پولی که برای نیم فصل به بازیکنان مان می دهیم،حریف برای یک بازی به بازیکنانش می‌دهد.
سائلام در پاسخ به این سوال که با ایجاد تغییرات مثبت در تیمش، چرا تیمش نمی تواند گلزنی کند، اظهار کرد: ما نهمین بازی مان را در تیم تراکتورسازی داشتیم. تنها با ۱۴ بازیکن کار کردیم. نتوانستیم به احسان پهلوان استراحت بدهیم. به رضا شربتی هم استراحت ندادیم و او در نهایت دچار مصدومیت شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز