روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 201
  • 852
  • 1,331,441
در مورد کابینه ناامید نیستیم

آقای رئیس جمهور چند بار اعلام کرد اداره جامعه براساس خواسته اکثریتی خواهد بود که رأی دادند و به برنامه های ایشان مهر تأیید زدند.
شهیندخت مولاوردی در پاسخ به این سئوال که اصلاح طلبان از نوع چینش کابینه دولت دوازدهم اظهار نگرانی می کنند اگر انتظارات آنها برآورده نشود چه واکنشی نشان خواهند داد آیا همراهی خواهند کرد یا درگیر چالش و اصطکاک با دولت آینده خواهند شد ؟ گفت: این طور نیست که نگاه آنها کلا نادیده گرفته شود. تا آنجا که مطلع هستم تعاملات و رایزنی ها ادامه دارد، یعنی انشاءالله تا لحظه آخر هم ادامه خواهد داشت بنابراین ناامید نیستیم.
وی در پاسخ به این سئوال آیا سکوت اصولگرایان درباره چینش کابینه دولت آینده به آن خاطر است که حضور پررنگتری در دولت دوازدهم نسبت به دولت یازدهم دارند و از این بابت خیال شان راحت است؟ اظهار کرد: بعید می دانم این باشد، طیفی که در انتخابات ریاست جمهوری رأی نیاورد باید منتظر باشد ببیند رئیس جمهور در چارچوب خواسته های اکثریت چه کسانی را انتخاب می کند. هرچند که نظر و رأی آن اقلیت هم محترم است، آقای رئیس جمهور چند بار اعلام کرد اداره جامعه براساس خواسته اکثریتی خواهد بود که رأی دادند و به برنامه های ایشان مهر تأیید زدند.
معاون رئیس جمهور در پاسخ به این سئوال که گفته می شود جایگاه دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی قرار است به معاونت حقوق شهروندی ارتقا پیدا کند، آیا این اتفاق تأثیری در نتیجه و خروجی کار دارد؟ یادآور شد: تبدیل جایگاه دستیار ویژه در امور حقوق شهروندی به معاونت رئیس جمهور و عضویتش در کابینه به عنوان عضو هیأت دولت می تواند تحقق مشی را تسهیل کند و سرعت ببخشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز