روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
در واکنش به برکناری دست جمعی مسئولان فدراسیون سن و شخصیت ورزشی‌ام اجازه نمی‌داد پا در هوا بمانم

نایب رییس پیشین بانوان فدراسیون ژیمناستیک معتقد است که از سمتش استعفا کرده است و نمی‌توانسته است با شرایط جدید کار کند. او می گوید به اداره کار رفته تا بیمه بیکاری خود را درست کند.
بعد از برکنار شدن دسته جمعی مسئولان فدراسیون ژیمناستیک، جمیله سروری نایب رییس پیشین بانوان فدراسیون ژیمناستیک و محمد آقایی رییس سابق انجمن ژیمناستیک آموزشگاه‌های کشور و مسئول امور استان ها ضمن بیان اینکه امروز تجمعی مقابل اداره کار نداشته‌اند، درباره تغییرات اظهار نظر کردند.
در ادامه اظهار نظرات آنها را می خوانید:
سروری:
نمی توانستم با شرایط جدید کار کنم
جمیله سروری در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای از سمت نایب رییسی بانوان ژیمناستیک گفت: سه‌شنبه هفته گذشته متوجه شدم که نمی‌توانم با شرایط موجود کار کنم و تقاضای استعفا کردم. نه سنم و نه شخصیت ورزشی‌ام اجازه نمی‌داد که پا در هوا بمانم. رییس فدراسیون نیز این موضوع را تایید کردند و خیلی راحت از مسئولیتم کناره‌گیری کردم. البته دو روز قبل آن نامه رجوع به امور اداری به من داده شد اما خودم قبلا استعفا کرده بودم.
او در واکنش به تجمع برخی از افراد جلوی وزارت کار گفت: تجمعی در کار نبوده است. بیکار نیستم و از این کارها نخواهم کرد. سن من متناسب با این مسائل نیست. من به اداره بیمه رفتم تا حقوق بیکاری بگیرم. من از رییس فدراسیون خواستم که برای پیگیری سوابق کاری‌ام، نامه‌ای به من بدهد و در چند روز گذشته به دنبال این کارها در اداره کار بودم.
آقایی:
با شرایط موجود باید خود را تطبیق داد
محمد آقایی رییس سابق انجمن ژیمناستیک آموزشگاه‌های کشور و مسئول امور استان ها نیز در گفت وگو با ایسنا در مورد تجمع در مقابل اداره کار اظهار کرد: تجمعی در کار نبود و من اصلا به اداره کار نرفتم. من نسبت به موضوعات پیش آمده شکایتی ندارم و معتقدم که باید تابع شرایط بود.
وی در واکنش به کنارگذاشته شدن برخی از مسئولان فدراسیون ژیمناستیک با نامه رییس اظهار کرد: نظر شخصی من این است که باید در هر کاری برنامه‌ریزی وجود داشته باشد و کارها بدون حساب و کتاب پیش نرود. فدراسیون ژیمناستیک یک مبلغ ثابت دارد که آن را باید بین خانواده ژیمناستیک تقسیم کند. بنابراین باید طوری تقسیم شود که کمبودی پیش نیاید.
آقایی ادامه داد: نظر فدراسیون این است که پرداخت‌ها به مسئولان جلوی فعالیت‌های بیشتر را می‌گیرد و به نظر می‌رسد که از نظر قانونی هم کاری خلاف انجام نمی‌شود. من هم خودم را باید با این شرایط تطبیق می‌دهم تا فدراسیون کنونی به مشکل برنخورد. ما از سال گذشته ماهانه ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان پرداختی حقوق داشتیم که با این مبلغ پرداختی دیگر امکان کارهای ساختاری وجود نخواهد داشت. این نظر رییس فدراسیون است و همه باید تابع این قانون باشند. ما باید خود را با رییس کنونی تطبیق دهیم.
او در ادامه گفت: ما حدود ۱۰ ماه پیش ۵۰۰ میلیون بدهکاری داشتیم که اگر مدیریت وجود نداشت نمی‌توانستیم هم بدهکاری‌ها را برطرف کنیم و هم ۴۵۰ میلیون تومان بودجه اضافه در فدراسیون باقی بگذاریم. یکی از مشکلات اصلی ما در چند سال گذشته این بود که در پرداختی‌ها حساب و کتاب وجود نداشت و همیشه این فدراسیون به مشکل برمی‌خورد. این فدراسیون حدود ۶ شاخه دارد و دریافتی‌ زیادی هم ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز