روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,114
  • بازدید دیروز: 1,443
  • کل بازدید ها: 800,763
در یک قدمی جوخه اعدام

رئیس دادگاه انقلاب شهرستان کرمان از تأیید حکم اعدام یکی از اشرار مسلح و خطرناک جنوب کرمان در دیوانعالی کشور خبر داد.
احمد قربانی دراین باره گفت: حکم نهایی به متهم و وکیل وی ابلاغ شده و برای اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شده است.
وی اعلام کرد: این شرور که «آریا جاویدان» نام دارد معروف به سردار است و به اتهام محاربه از طریق سرکردگی گروه مسلحانه برای برهم زدن امنیت عمومی، ایجاد رعب و وحشت، قتل عمدی، سرقت مسلحانه، راهزنی، آدم‌ربایی مسلحانه در دادگاه محاکمه و به اعدام محکوم شده بود که حکم صادره پس ازطی مراحل قانونی در دیوان عالی کشور نیز مورد تأیید قرار گرفت. این تبهکار با تشکیل باندی متشکل از افراد مختلف مسلح به سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت بین مردم در جنوب استان کرمان، آدم ربایی و سرقت‌های مسلحانه مقرون به آزار کرده بود و بعد از ربودن طعمه‌هایش، آنها را در منطقه «کوه شاه» نگهداری و از خانواده‌هایشان اخاذی می‌کرد.
براساس اوراق پرونده، این تبهکار چندین فقره آدم‌ربایی مسلحانه، قتل عمد، سرقت مسلحانه و غیره در پرونده خود دارد که با ردیابی‌های گسترده سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
وی پس از اعتراف به جرایم مختلف به اتهام محاربه به اعدام محکوم شد و حکم مذکور مورد تأیید دیوانعالی کشور قرار گرفت که بعد از ابلاغ حکم به او و وکیلش، پرونده به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز