روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 125
  • 857
  • 1,393,418
دزدی برای تجربه هیجان!

فروشنده کفش برای این که هیجان سرقت را تجربه کند دست به دزدی کوله‌ پشتی کارمند بیمارستان زد.
شامگاه یکی از روزهای آذرماه ماموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین در جریان سرقت از مردی در خیابان شریعتی زیر پل چوبی قرار گرفتند و برای بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند.
مالباخته میانسال به افسرکلانتری گفت: کارمند بیمارستانم. برای خرید به پاساژ علاءالدین رفته بودم، همان جا مردی غریبه به من نزدیک شد و عنوان کرد مادرش در همین بیمارستانی که کار می‌کنم بستری بوده است و با اصرارهایش پذیرفتم سوار خودرویش شوم. حوالی پل چوبی از او خواستم من را پیاده کند. پنجره خودرو پایین بود. زمانی که پیاده شدم او دستش را به سمت کوله‌پشتی‌ام انداخت و آن را به داخل خودروی کشید و با دزدیدن آن، دو گوشی گران‌قیمت را که خریده بودم، سرقت کرد.
ماموران با اطلاعات به دست آمده از مالباخته اطراف را جست‌وجو کردند و موفق شدند خودروی سارق را شناسایی کنند. این خودرو متوقف شد. متهم بازداشت و کوله‌پشتی سرقتی از او کشف و تحویل مالباخته شد.
متهم برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شد و به سرقت از شاکی اعتراف کرد. با اعتراف متهم در کلانتری، او برای ادامه تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شد و از سوی بازپرس علی وسیله ایردموسی مورد تحقیق قرار گرفت.
متهم ۳۷ ساله به بازپرس پرونده گفت: تاجر کفش هستم.
هر از گاهی برای خرید و سفارش به چین سفر می‌کردم و دو روز پیش به ایران بازگشتم. در آخرین سفرم به چین در یک کافه شبانه با مردی آشنا شدم که درباره شیوه سرقت و هیجان آن با من حرف زد. او می‌گفت به عنوان مسافر افراد را سوار می‌کند و زمانی که مسافران قصد پیاده شدن دارند، کیف آنها را سرقت می‌کند. با شنیدن این حرف‌ها وسوسه شدم و زمانی که به ایران آمدم تصمیم گرفتم من هم هیجان این سرقت را تجربه کنم که دست به این سرقت زدم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز