روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 27
  • 721
  • 1,334,949
دزد فراری با شلیـــــک گلوله کشته شد

تعقیب شبانه پلیس برای دستگیری متهم تحت تعقیب در بزرگراه همت تهران با کشته شدن مرد جوان به پایان رسید. مأموران کلانتری نصر، هنگام گشت در حاشیه پل گیشا با سه مرد جوان هنگام سرقت لوازم داخل یک خودروی پژو روبه‌ روشدند.
همان موقع دو نفر از دزدان با دیدن مأموران پلیس با پای پیاده فرار کردند و سومین سارق هم سوار بر یک پراید بسرعت فرار کرد. مأموران نیز به تعقیب خودرو پراید پرداختند و به سارق فراری دستور ایست دادند اما او بدون توجه به اخطار پلیس وارد بزرگراه شیخ فضل‌الله شد.
مأموران گشت هم به‌دنبالش وارد بزرگراه شده و دو تیر هوایی شلیک کردند.ضمن اینکه بارها به راننده هشدار دادند که توقف کند. اما سارق با سرعت زیاد وارد بزرگراه همت غرب شد و به فرارش ادامه داد تا اینکه مأموران برای متوقف کردن او دو تیر به سمت خودرو شلیک کردند و چند لحظه بعد راننده، کنترل خودرو را از دست داد که پس از تصادف با یک خودروی سمند در برخورد با دیواره آهنی کنار بزرگراه واژگون شد. وقتی مأموران بالای سر راننده رسیدند دیدند یکی از تیر‌ها از پشت به او خورده و باعث مرگش شده است.
پس ازحضور بازپرس کشیک قتل و مأموران پلیس آگاهی در محل حادثه وانجام تحقیقات مقدماتی، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و برای مشخص شدن نحوه به‌کار‌گیری اسلحه از سوی مأموران، بازپرس منافی آذر دستوربررسی‌های تخصصی را صادرکرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز