روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 355
  • 659
  • 1,437,916
دستاوردهای بعد از انقلاب برای جوانان بازگو شود

جمعی از اعضای سیاستگذاری برگزاری
در این دیدار حجت‌الاسلام دکتر سعید علیزاده دبیر اجرایی همایش ملی انقلاب اسلامی با ارایه روند اجرای این همایش گفت: تا به امروز حدود ۱۸۴ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که تا ۲۵ دی ماه مهلت ارسال مقالات به همایش ملی انقلاب اسلامی؛ کارآمدی، فرصتها و چالشها تمدید شده است.
دکتر میررضا مجیدی رئیس دانشگاه تبریز نیز در این آیین با اشاره به اینکه همایش ملی انقلاب اسلامی با حضور محققان و فعالان این حوزه برگزار می شود، گفت: برگزاری این همایش دردهه فجر امسال که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، بهترین فرصت برای ارایه بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.
رئیس دانشگاه تبریز افزود: بعد از انقلاب دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و به خصوص رشد توسعه علم و فناوری در منطقه و جهان چشمگیر بوده و از این رو باید این دستاوردها با تدوین برنامه های مختلف برای نسل امروز بازگو شود.
حجت‌الاسلام دکتر سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این همایش در دانشگاه تبریز گفت: برگزاری چنین همایشی در شرایط امروز برای ارایه دستاوردهای انقلاب ضروری است.
امام جمعه تبریز یادآور شد: با تدابیری که اعضای سیاستگذاری در برگزاری همایش ملی انقلاب اسلامی در نظر گرفته اند به نظر می رسد، کار بسیار ارزشمند و ماندگاری خواهد بود.
یادآور می شود؛ همایش ملی انقلاب اسلامی با هدف پرداخت علمی به کارنامه‌ چهل ساله انقلاب اسلامی و با محوریت«گفتمان انقلاب اسلامی و کارآمدی» برگزار و شامل موضوعاتی چون «مشارکت سیاسی، کارآیی و اثربخشی دولت، انقلاب اسلامی و توزیع قدرت، انقلاب اسلامی و حقوق شهروندی، انقلاب اسلامی و حاکمیت قانون، انقلاب اسلامی و قانونگذاری، انقلاب اسلامی و پاسخگویی، انقلاب اسلامی شفافیت، انقلاب اسلامی و عدالت، انقلاب اسلامی و حوزه عمومی» است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز