روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 107
  • 702
  • 1,334,308
دسترسی به خدمات با کیفیت و سریع حق مردم است

معاون رییس جمهور در مراسم رونمایی از دولت الکترونیک با اشاره به اینکه دسترسی به خدمات با کیفیت و سریع حق مردم است ؛ گفت: گام بزرگی در توسعه خدمات دولت الکترونیک برداشته شده است.
جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری استخدامی کشور گفت : در یک سال گذشته این سازمان توانسته است قدم های خوبی در راستای توسعه دولت الکترونیک بردارد.
وی با اشاره به نقشه راه دولت الکترونیک ، افزود : در توسعه دولت الکترونیک ابتدا افزایش کیفیت خدمات دستگاه های اجرایی و بعد از آن تسریع در دسترسی آزاد مردم به خدمات مورد توجه قرار گرفته است .انصاری ارتقای سطح رضایت مندی مردم از ارایه خدمات دولتی و افزایش سلامت و شفافیت نظام اداری نیز را از دیگر اهداف دولت الکترونیک عنوان کرد و افزود : بهبود فضای کسب و کار ، کاهش هزینه های دولت و چابک سازی و کوچک سازی دولت نیز از اهداف دیگر دولت الکترونیک است.گام بزرگی در توسعه خدمات دولت الکترونیک برداشته شده است ولی راه طولانی در این زمینه در پیش است که با همکاری دستگاه های اجرایی و راهبری کمیسیون دولت الکترونیک در سازمان فناوری اطلاعات می توانیم این مسیر را با سرعت بیشتر، طی کنیم.
وی تاکید کرد: مردم استحقاق دسترسی به خدمات با کیفیت و سریع را دارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز