روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 463
  • 906
  • 1,359,526
دستفروش های تبریز با عنوان فروشندگان سیار ساماندهی می شوند

برزگر جلالی با بیان اینکه در این طرح هدف تغییر نگرش نسبت به دستفروشی است ادامه داد: در اجرای این طرح که فاز اول از چند روز گذشته برپا شده است، دستفروش ها با عنوان فروشندگان سیار در مکان های مشخص ساماندهی می شوند و ما می خواهیم با اجرای این طرح عنوان دستفروش را از عنوان شغلی این عزیزان برداریم.
مسعود برزگر جلالی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به دستور شهردار تبریز برای عدم برخورد با دستفروشها در بازار شب عید تبریز اظهار داشت: شهرداری تبریز به دنبال ساماندهی دستفروش هاست تا این افراد با فراغ بال و بدون دغدغه برخورد بتوانند به کسب روزی بپردازند.
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز تصریح کرد: در طرح ساماندهی فروشندگان سیار در قالب روز بازار، عصر بازار، شب بازار و جمعه بازار در نقاط مختلف شهر تبریز برپا می شود تا فروشندگان سیار در هر صنفی بدون دغدغه برخورد ماموران شهرداری بلکه با حفاظت ماموران و ضابطین شهرداری به فعالیت مشغول شوند.
وی افزود: تا کنون برای اجرای این طرح بیش از ۶۰۰ نفر ثبت نام کرده اند که در فاز اول که در محل سابق بیمارستان خیریه خیابان شریعتی شمالی ۲۵۰ نفر با عنوان فروشنده سیار در این روز بازار اقدام به فروش محصولات خود نمودند که با استقبال مردم هم روبرو شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز