روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 78
  • 374
  • 1,283,003
دستور قاطع رئیس جمهور درباره سانحه قطار

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: گزارش سانحه قطار سمنان تقدیم رئیس جمهور شد و ایشان به موقع دستور رسیدگی به این حادثه را صادر کردند.
ناصر سراج در حاشیه دیدار با همتای ارمنستانی خود در جمع خبرنگاران گفت: درخصوص علل حادثه و درصد خطای انسانی باید کارشناس آن را تعیین کند اما هم خطای انسانی و هم بحث ، ای تی سی ، بوده است.
وی در پاسخ به سوالی درباره اقدامات سازمان بازرسی کل کشور در پیگیری موضوع آلودگی هوا نیز گفت: سه گزارش برای روسای قوا ارسال و اخیراً نیز گزارشی تهیه کردم و در آن گزارش عملکرد دستگاه هایی که در بحث آلودگی هوا وظایفی دارند، تشریح شد.
سراج در پاسخ به سوالی درباره روابط قضایی ایران و ارمنستان نیز افزود: روابط بسیار خوبی داریم و در بحث استرداد مجرمان هم با همکاری بسیار خوب ارمنستان مواجه بوده ایم.
وی گفت: به دلیل مشکلات بانکی برخی مواقع شهروندان ما در مسافرت به ارمنستان وجوه نقد خود را برای ترس از ربوده شدن جاسازی می کنند که کشور مقصد برخی اوقات گمان می کردند که سرقتی رخ داده است.
سراج افزود: به همین علت برخی شهروندان ما دستگیر می شدند که با پیگیری ها آزادی صورت می گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز