روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 549
  • 771
  • 1,434,185
دستور قاطع وزیر صنعت ، معدن و تجارت

دکتر رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت شوخی شوخی ضمن برکناری مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا دستوری قاطع در مورد استرداد مبالغ مازاد دریافتی ایران خود رو به خریداران را داده است !!
بالاخره نمردیم و وزیری قاطع ، اهل منطق و طرفدار حق و حقیقت را در کشورمان دیدیم و ثابت شد که یک مدیر خودسر را هم میشود معزول کرد حتی اگر تبعاتی هم داشته باشد !!
شادی ما نه از باب این است که این بخشنامه شامل حال ما هم میشود و ما هم منتفع میشویم ما دراین قضیه نه سر پیاز بودیم و نه ته پیاز ، نه خریدار بودیم و نه فروشنده ولکن یک شهروند ایرانی عاشق این کشوریم که از بی عدالتی ها و خلف وعده های مسئولین رده بالا بسی در عذاب روحی بوده و هستیم ولکن با دستور اخیر این وزیر توان مند و فهیم تازه کار قسمتی از فشارات روحی ما به شادی و شعف تبدیل شد
ضمن قدردانی وتشکرازاین وزیرقاطع وفهیم،دلمان میخواهداین وزیر پویاودیگر وزرا درتمام زمینه ها این چنین قاطعانه رفتارنمایند چراکه جامعه،مردم وکشورنیازمند چنین برخوردهای قاطعانه مردم پسند هستند.
خداقوت وزیر نیک اندیش قاطع
منوچهر انتظار

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز