روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 133
  • 808
  • 1,281,262
دستور ویژه شهردارتبریز برای تسریع در راه اندازی کارخانه زباله سوز

مدیرعامل سازمان مدیریت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از ابلاغ ویژه شهردار در خصوص تسریع در اجرا و راه اندازی کارخانه زباله سوز تبریز خبر داد.
شهردار تبریز طی ابلاغی به مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز وی را به عنوان نماینده تام الاختیار شهردار و مدیر پروژه احداث کارخانه زباله سوز تبریز تعیین کرده است.
در نامه شهردار تبریز با اشاره به اهمیت بالای راه اندازی کارخانه زباله سوز و تولید انرژی پاک از پسماند و همچنین تصویب این طرح بزرگ زیست محیطی در شورای شهر تبریز بر آغاز سریع مراحل قانونی و اجرایی راه اندازی این واحد تاکید شده است.
در قسمتی از نامه شهردار آمده است: در راستای صیانت از سرمایه نسل های آینده و حفاظت از محیط زیست و نظر به اقدامات عملی صورت گرفته از سوی آن سازمان در خصوص احداث کارخانه تولید انرژی از پسماندهای شهری و با عنایت به تصویب پروژه مذکور تسریع در طی مراحل و فرآیندهای کارشناسی در جهت انجام مذاکرات نهایی با لحاظ قوانین و مقررات جاری شهرداریها و کشور و تهیه بستر های لازم برای آغاز عملیات احداث این واحد ضروری می نماید.
در قسمت پایانی این ابلاغ خطاب به علیرضا اصغری چنین آمده است: در راستای اجرای این مصوبه مهم شورای شهر، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز با حفظ سمت فعلی بعنوان نماینده تام الاختیار اینجانب و مدیر پروژه احداث کارخانه زباله سوز تبریز تعیین می شوید لازم است با همکاری مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در خصوص عملیاتی نمودن پروژه عظیم کارخانه زباله سوز اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز