روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
دستگاه‌های اجرایی به صورت جزیره‌ای عمل می‌کنند

رئیس منطقه ویژه علمی و فناوری ربع رشــیدی گفــت: دســتگاههای اجرایــی بــه صــورت جزیــرهای عمل میکننــد و اقدامــات آنها به صورت نظام مند نیست. علــی جهانگیری اظهار داشــت: این امر جهت افزایش و رونق تولیدات کمک می کند. وی همچنین در ادامــه به بهره مندی دانش روز دانشگاهیان برای ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی و حضور در بازارهای جهانی تاکید کرد. رئیس منطقه ویژه علمی و فناوری ربع رشــیدی از آمادگی امکانات استانی مورد نیاز تبریز برای رونق تولیدات خبر داد و افزود: متاســفانه برخی از دســتگاهها به صورت جزیرهای عمل کرده و اقدامات آنها به صورت نظام مند نیست. وی از راه انــدازی کانون بــرق الکترونیک در استان خبر داد و گفت: برای راه اندازی این امر اگر زیرساختهای مورد نیاز با همکاری بخش خصوصــی فراهم شــود این امــر قابلیت محقق شدن را دارد. علی نواداد، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع اســتاندار آذربایجانشــرقی نیز در این جلسه با اعلام این خبر افزود: در ســال گذشته به ۷۳۸ واحد تولیدی اســتان تســهیالت بانکی ارائه شــد در حالی که ســهم اســتان ۵۱۵ واحد بود و اعتبار ۶۸۷ میلیارد تومان بــرای این واحدها پیشبینی شــده بود که بیش از یک هــزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تحقق یافت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز