روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,531
  • بازدید دیروز: 3,301
  • کل بازدید ها: 840,874
دستگاه قضایی آذربایجان‌شرقی حمایت از تولید ملی را از اصول خود می‌داند

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی گفت: حمایت از تولید در چارچوب قوانین و مقررات موجود از اصولی است که دستگاه قضایی استان خود را ملزم به اجرای آن می‌داند.
به گزارش از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام حکمتعلی مظفری در دیدار با جامعه صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان به مناسبت هفته قوه قضائیه، اظهار کرد: حضور صنعتگران در مجموعه قضایی پیام محبت به این مجموعه بوده و وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی ادامه داد: هر اقدام دادگستری استان که احساس می‌شود موفقیت‌آمیز بوده و به نوعی کمک به تولید محسوب می‌شود جزو وظایف اصلی ما بوده و هیچ‌گونه منتی برای صنعتگران ندارد.
مظفری رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی با اشاره به وجود واحدهای تولیدی موفق در شهرک‌های صنعتی استان، ابراز کرد:‌ تولیداتی در استان انجام می‌شود که مایه فخر و مباهات در سطح کشور است و ما نیز عهد می‌کنیم آنچه در توانمان داریم را خالصانه و چه بسا فراتر از توانمان برای تسهیل امور تولید انجام دهیم.
حجت‌الاسلام مظفری عنوان کرد:‌ اقدامات مطرح شده چه از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی و چه از طرف واحدهای تولیدی نشانگر کار جهادی است و نیت خیر عزیزان بسیار قابل تقدیر است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی با اشاره به حضور پرشور واحدهای تولیدی در جشن گلریزان،‌ گفت: کار خیر شما بدون اجر نخواهد ماند و قطعاً خداوند پاداش اعمال خیر شما را خواهد داد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز