روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 250
  • 933
  • 1,362,182
دستگیری ۸ توزیع کننده مواد مخدر و کشف ۳ کیلو گرم تریاک در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: ماموران کلانتری ۲۴ سردرود در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی هشت توزیع کننده مواد مخدر را دستگیر و سه کیلو گرم تریاک کشف کردند.
سرهنگ فرهنگ نوروزی در تشریح این خبر، اظهار کرد: با هدف استقرار نظم و امنیت در منطقه و همچنین برخورد با جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز توسط ماموران کلانتری ۲۴ سردرود اجرا شد.
وی افزود:مأموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی چندین نقطه جرم خیز در سطح حوزه کلانتری ۲۴ را که به محل فعالیت خرده فروشان مواد مخدر تبدیل شده بود را شناسایی و ضمن پاکسازی این مناطق، هشت خرده فروش و توزیع کنند مواد مخدر را دستگیر کردند.
نوروزی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده، مقدار سه کیلوگرم تریاک و آلات استعمال و توزین مواد مخدر کشف شد.
این مقام انتظامی گفت:در این رابطه هشت متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز با تأکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با سوداگران مرگ، نجات نسل آینده جامعه از تهدید بزرگ موادمخدر صنعتی و روانگردان را مشروط به همکاری و مشارکت فعال آحاد مردم و دستگاه‌های مرتبط دانست و به عموم شهروندان توصیه کرد که در صورت اطلاع از فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز