روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 83
  • 933
  • 1,362,015
دستگیری اعضای باند تولید سلاح

طی یک عملیات توسط اطلاعات سپاه ناحیه رودان ۵ نفر از اعضای باند تولید سلاح در رودان دستگیر شدند.
فرمانده سپاه ناحیه رودان با اشاره به دستگیری اعضای یک باند ۵ نفره تولید سلاح، اظهار کرد: در چند روز گذشته گزارشی مبنی بر فعالیت گروهی در شهرستان رودان با موضوع ساخت و فروش سلاح غیرمجاز به‌صورت دست‌ساز توسط افراد سودجو که اقدام به خفت گیری، اخاذی و سرقت‌های مسلحانه می‌کردند در اطلاعات سپاه ناحیه رودان وصول شد.
ابراهیم حسین زاده افزود: با فعال‌سازی گشت‌های اطلاعاتی و به‌کارگیری از تمام ظرفیت عوامل و عناصر اطلاعاتی پس از شناسایی، رصد و تحت نظر قرار دادن افرادی که در بحث تولید سلاح غیرمجاز در رودان فعالیت داشتند، این افراد توسط نیروهای ستاد خبری اطلاعات سپاه ناحیه رودان با هماهنگی مقام محترم قضایی دستگیر شدند.
فرمانده سپاه ناحیه رودان تصریح کرد: در این رابطه ۵نفر دستگیر شدند که به هنگام دستگیری یک قبضه سلاح دست‌ساز ساچمه زنی نیز از آن‌ها کشف و ضبط گردید و متهمین به مقام محترم قضایی معرفی شدند.
حسین زاده خاطرنشان کرد: مجموعه کارکنان اطلاعات سپاه ناحیه رودان ۲۴ ساعته آماده دریافت گزارش‌های شهروندان رودانی باهدف تأمین امنیت و آسایش برای آن‌هاست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز