دستگیری اعضای باند «پله برقی»

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: ۲ زن جوان پس از سرقت‌ های سریالی در ۶ استان کشور در مشهد اقدام به تشکیل باند پله برقی کرده بودند دستگیر شدند.
ابراهیم قربان زاده افزود: گزارش چند فقره سرقت‌های حرفه‌ای از کیف دستی شهروندان در پله برقی معابر مرکزی شهر مشهد و اعلام شکایت مالباختگان، پلیس را برآن داشت برای پیگیری سریع موضوع وارد عمل شود.
وی گفت: تحقیقات اولیه پلیسی با توجه به بررسی سرنخ‌های موجود حاکی از آن بود که ۲ زن عامل این سرقت‌های سریالی هستند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: افسران پلیس زن کلانتری بانوان مشهد به صورت پوششی وارد عمل شده و عاملان این سرقت‌ها را در حال ارتکاب جرم دستگیر کردند.
قربان زاده گفت: بررسی سوابق ۲ متهم نشان می‌دهد که آن‌ها پس از ارتکاب سرقت‌ های سریالی در استان‌های کردستان، تهران، کرمانشاه، شیراز، کرمان و بندر عباس راهی مشهد شده اند تا در ایام تعطیلات تابستان از شهروندانی که هنگام استفاده از پله برقی دچار ترس بودند سرقت‌های تیزدستانه انجام دهند.
وی افزود: تحقیقات از این ۲ زن سابقه دار در حالی ادامه دارد که آن‌ها با توجه به اعلام شکایت مالباختگان مرتکب ده‌ها فقره سرقت خیابانی شده اند.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در بازرسی از وسایل متهمان ۳ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۲ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان وجه نقد، ماسک برای تغییر چهره و مدارک سرقتی کشف شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از