روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 481
  • 769
  • 1,387,483
دستگیری جیب بر سابقه دار مترو پایتخت

جیب بر سابقه دار در یکی از ایستگاه های متروی شهر تهران دستگیر شد و در بازجوییهای انجام شده از او به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد.به گزارش پایگاه خبری پلیس با توجه به ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت مسافران در ایستگاه مترو ترمینال جنوب مبنی بر سرقت محتویات جیب آنان، ماموران این یگان که در ایستگاه های مترو مستقرند، گشت زنیهای مستمر و هدفمند را در دستور کار قرار دادند.
ماموران در خلال این گشت ها ، یکی از سارقان حرفه ای و سابقه داری را در حال پرسه زنی روی سکو مشاهده کردند که به دفعات توسط پلیس دستگیر شده بود.
ماموران بر این اساس، متهم را تحت نظر قرار دادند و مشاهده کردند دقایقی بعدف او، دست خود را داخل جیب یکی از مسافران و و مبلغ قابل توجهی وجه نقد را سرقت کرد و از محل دور شد که ماموران بلافاصله وی را دستگیر و همراه مالباخته به مقر پلیس مترو منتقل کردند.
متهم که دارای چندین فقره سابقه سرقت و تحمل کیفر است در بخشی از اظهارات خود به ماموران گفت: هر زمان که از زندان آزاد می شوم برای ادامه فعالیت به ایستگاه مترو ترمینال جنوب ومملو از جمعیت و مسافران شهرستانی می آیم و در این ایستگاه اقدام به جیب بری می کنم.متهم در اعترافات صریح خود به ۲۰ فقره سرقت و جیب بری اعتراف کرد و به همراه شاکی و سایر آلات و ادوات مکشوفه تحویل ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز